Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡

W tym tygodniu, jak co roku od 3 lat, w Orange obchodzimy 💚 Zielony Tydzień z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi🌍

 

Illus17_AcheterEcoConcuBox_White_RVB.png

 

Z tej okazji zapraszamy wszystkich naszych klientów - i tych obecnych, i tych potencjalnych 😉 - do wszystkich naszych salonów Orange Polska. W szczególności do ♻️ Zielonych salonów Orange ♻️:

  • w Warszawie na:
    • al. Jerozolimskich 160 (Miasteczko Orange),
    • ul. Marszałkowskiej 126/134 (Sezam),
    • ul. Wołoskiej 12 (Westfield Mokotów),
  • w Krakowie na:
    • ul. Kamieńskiego 11 (CH Bonarka).

 

Tam dla Was, w dniach 📅 od 22 kwietnia do 28 kwietnia, 📅 przygotowaliśmy małe co nieco. 😋

 

               🍀🍀🍀 MENU 🍀🍀🍀

 

DRUGIE ŻYCIE TELEFONU

W każdym salonie Orange Polska będzie można skorzystać z oferty odkupu niesprawnych telefonów 📴 albo takich, które nie są już po prostu potrzebne. 📲 Dla przykładu:

  • 20 zł za oddanie niedziałającego już telefonu albo 50 zł za telefon nieuszkodzony, który można uruchomić. Istotne jest to, by jego ekran czy obudowa nie były rozbite i żeby był skompletowany, czyli na przykład miał w środku baterię. 😉
  • Oczywiście odkupujemy też, po uprzedniej profesjonalnej wycenie, używane i sprawne smartfony. Za odkupione urządzenie dajemy bony, za które później można zakupić akcesoria lub obniżyć cenę nowego tudzież odnowionego telefonu. 🙂

 

OCHRONA URZĄDZENIA

Zachęcamy również do zaopatrzenia swojego telefonu w:

  • ochronne szybki,
  • obudowy biodegradowalne i te wykonane z materiałów uzyskanych z recyklingu,
  • energooszczędne ładowarki,
  • a także inne dostępne w ofercie akcesoria stworzone z myślą o mniejszym wpływie na nasz klimat.

Gro z nich będzie w obniżonej cenie w 💚 Zielonym Tygodniu. 😎

Poza tym gorąco namawiamy do tego, by rozważyć 🤔 skorzystanie z usługi chroniącej smartfon. Więcej na ➡️ https://www.orange.pl/zobacz/ochrona-smartfona

 

ZIELONA ENERGIA Z POMARAŃCZY

A dla tych, którzy rozglądają się za nowym sprzedawcą, dostarczającym 100% energii z odnawialnych źródeł, proponujemy Czystą Energię od Orange. Obecnie w Pakiecie 150 zł można zyskać 150 zł rabatu na odnowiony smartfon lub akcesoria.

 

Wszystkie te działania mają swój nadrzędny cel - osiągnięcie neutralności klimatycznej przez Orange Polska do 2040 roku. Po drodze do 2030 roku redukcję emisji o 45% (w stosunku do 2020 roku).

Więcej o tych i innych naszych inicjatywach można przeczytać na stronach:

 

Dajcie znać, jeżeli ktoś z Was miał okazję odwiedzić nasz Salon w tych dniach. 😊

A może ktoś z Was już miał okazję skorzystać z tego menu? 😋

10 ODPOW. 10

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2028
  • 6270
  • 69

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡

A propos odkupu. Załóżmy że sprzedam telefon i dostanę bon na 50 pln. Chcę kupić przejściówkę za 60pln. Czy mogę dopłacić te 10pln? A jeśli nie ma  jej w salonie to czy mogę ją zamówić w sklepie online i tam wykorzystać ten bon?


Zespół Nasz Orange
  • 203
  • 2783
  • 13

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡

Cześć @spiro,

bon jest do wykorzystania jedynie w salonach stacjonarnych, i tak może on posłużyć do zapłaty części kwoty.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2028
  • 6270
  • 69

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡

Wczoraj byłem w zielonym salonie. Za włączający się smartfon dostałem bon na 50pln, który wykorzystałem na akcesorium. Ciekawostka: żeby orange przyjęło taki telefon, należy podać dane osobowe z dowodu osobistego.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡

siema
ja tez mialem wlaczajacy sie telefon, ale pani w salonie nie byla w stanie pozyskac z niego numeru IMEI

wczesniej go zresetowalem do fabryki

czy u ciebie tez byl zczytywany IMEI?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 148
  • 566
  • 9

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡

a jaki to byl tel, jaka marka?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡

huawei p10 lite

eeeeh, po tym resecie nie da się na nim zalogować na konto googla 😕


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 148
  • 566
  • 9

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡

a czemu nie mozna sie zalogowac na Google?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2028
  • 6270
  • 69

🔋📱 Odpowiedzialne korzystanie z technologii 💚 Zielony Tydzień w Orange 🧡

@rys_p telefon nie musi być zalogowany do Google. Można go uruchomić bez podawania danych konta pod warunkiem że reset urządzenia został zrobiony przez opcję w ustawieniach. Jeśli resetowales go przez wciskanie kombinacji klawiszy to wtedy telefon zaakceptuje tylko dane konta które było na nim w momencie resetu.