Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe konto Mój Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange

Czas na zdradzenie tajemnicy - od jakiegoś czasu pracujemy nad nową wersją konta Mój Orange dostępnego po zalogowaniu na stronie internetowej www.orange.pl/mojorange (nie chodzi o aplikację mobilną).

 

xxx.png

 

Jeśli ktoś z Was chce zobaczyć jak działa nowy system to wystarczy wysłać maila na adres naszorange@orange.com, a w mailu podać:

 

  • numer telefonu lub internetu mobilnego w Orange
  • krótką formułkę "Chcę wziąć udział w testach nowego konta Mój Orange" 
  • nazwę użytkownika w Nasz Orange - dzięki temu uzyskasz dostęp do dodatkowych informacji

Jest jedno istotne ograniczenie: w pierwszej wersji działają tylko "nowe" plany taryfowe na abonament dla usług mobilnych, czyli "Smart Plany" i internetowe. O udostępnieniu nowego konta dla innych usług i planów będziemy Was tutaj informować.

[edit]

Coraz więcej osób otrzymuje możliwość korzystania z nowego konta Mój Orange. Niestety jest sporo wymagań od strony technicznej, więc nie przyjmujemy już nowych zgłoszeń.

 

Ten temat zamykamy, a zainteresowanych nowym kontem odsyłamy do "pigułki" z informacjami Emotikon: Szczęśliwy

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Nowe-konto-M%C3%B3j-Orange-na-stronie-internet...

lub dyskusji

https://nasz.orange.pl/t5/M%C3%B3j-Orange/bd-p/Moj-Orange

26 ODPOW. 26
Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś się do beta testów Mój Orange

🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zgłoś się do beta testów Mój Orange

Bardzo szczęśliwy mężczyzna

 

czekamy na kolejne informacje 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Zgłoś się do beta testów Mój Orange

@Artur Czy posiadając jedynie funpack można zglosić się do testów?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Zgłoś się do beta testów Mój Orange


Artur napisał(-a):

Jest jedno istotne ograniczenie: w pierwszej wersji beta będą działać tylko "nowe" plany taryfowe na abonament dla usług mobilnych, czyli "Smart Plany" i internetowe.


Tak jak Artur napisał.... tylko mobilne. 😄

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś się do beta testów Mój Orange

@Doliwa Jeszcze Nie..


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zgłoś się do beta testów Mój Orange

To kolejny zdecydowanie powód aby przejść na mobilne w Orange 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Nowe konto Mój Orange - jak mieć dostęp już teraz?

Ten widoczny fragment, niczym po spojrzeniu przez wizjer w drzwiach, zapowiada ciekawe zmiany. Bardzo podoba mi się, że design idzię w tę stronę. W styczniu dojdą też plany taryfowe na kartę? 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange - jak mieć dostęp już teraz?

Niestety jeszcze nie wiemy kiedy będą kolejne plany działać, ale na pewno będziemy informować w tym temacie, więc warto wybrać Opcje tematu - Subskrybuj 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowe konto Mój Orange - jak mieć dostęp już teraz?

...jak się ma mój dostęp do testów? Czekam z niecierpliwością Emotikon: Bardzo szczęśliwy