Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe awatary na forum 🖼️


Zespół Nasz Orange
  • 1125
  • 8121
  • 81

Nowe awatary na forum 🖼️

Ja tam smutnych nie widzę, za to chętnie skorzystam z nowych 😉 Na dzień dobry niech będzie ten gość po lewej 😄 Chyba muszę pogadać z @Arturem by jakiegoś gamingowego avatara dorzucić 😉  

Anonim

Nie dotyczy

Nowe awatary na forum 🖼️

@Rafał, w tym światku nie ujrzysz smutasków, chyba że wyrażą to emocjami we wpisach. Charakterologicznie, proponowałbym "z ogolonymi brodami", albo tylko z wąsami Emotikon: Mrugający W dzisiejszych, niezbyt spokojnych czasach, osoby źle odbierane mogą czuć strach w oczach, a jak wiesz paranoja to siedlisko zła. Mnie zaimponował @Jozefg Jg.JPGEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 99
  • 317
  • 0

Nowe awatary na forum 🖼️

@Artura dodatek zimowy też jest jakoś dostępny dla wszystkich?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6113
  • 109

Nowe awatary na forum 🖼️

@Adept! Pamiętam Cię, choć dawno u nas nie widziałem. Super, że wróciłeś 🙂 Dodatek zimowy otrzymali Herosi, czyli najbardziej aktywni użytkownicy Nasz Orange. Ma też Zespół Nasz Orange. Jeśli też chciałbyś, to z okazji "powrotu syna marnotrawnego" 😉 - zmajstrujemy i dla Ciebie - odezwij się przez PW.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 99
  • 317
  • 0

Nowe awatary na forum 🖼️

ha ha ha @Artur  nie marnotrawny 😉 czytam od czasu do czasu, a że nie ma gdzie się "wykazać" ... cóż, i tak jest już poziom 16 !

Anonim

Nie dotyczy

Nowe awatary na forum 🖼️


Adept napisał(-a):

ha ha ha @Artur  nie marnotrawny 😉 czytam od czasu do czasu, a że nie ma gdzie się "wykazać" ... cóż, i tak jest już poziom 16 !


@Adept, całkiem, całkiem pasuje Ci ten nickEmotikon: Szczęśliwy Na opinię grzecz(sz)ności ma wpływ wiele czynnikówEmotikon: Język Głowa do góry!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Nowe awatary na forum 🖼️

@Adept cały na biało 😉  no no