Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!

W Polsce znajduje się 8 miast liczących ok. 50 000 mieszkańców, ale jedno z nich szczególnie przypomina Nasz Orange. Tym miastem są Puławy z obrazka poniżej.

 

50 k uzytkownikow - Pulawy.png

 

Tylko w nich pojawiła się zagadka godna tropicieli rozwiązań. Była nią skrywana w Domku Gotyckim „Dama z łasiczką” Leonardo Da Vinci. Znaczenie obrazu pozostawało nieodgadnione aż do początku XX wieku, gdy sprawą zajęli się badacze o dociekliwości typowej dla naszych Herosów. Puławy szczycą się także Pałacem Czartoryskich, którego kolekcje tworzą dzieła sztuki równie trudne do zdobycia co Superodznaki Nasz Orange.

 

 

@kasica_113 – gratulujemy! Jesteś 50 000 członkiem naszej Społeczności :). Dołączyłaś do nas w wyjątkowym momencie i aby to upamiętnić mamy dla Ciebie zestaw gadżetów :). Skontaktujemy się z Tobą w wiadomości prywatnej, aby ustalić szczegóły wysyłki.

 

 

Wszystkim Wam - pięćdziesięciu tysiącom użytkowników - serdecznie dziękujemy!

24 ODPOW. 24

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!

@Rafał, otwieraj szampana, trzeba to uczcić 😄

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!

@Mariusz bardzo chętnie, ale myślę, że najlepszym momentem na otwarcie i wspólne świętowanie będzie Zlot Społeczności i na nim to zrobimy ! 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!

Szampana ja stawiam =]

Anonim

Nie dotyczy

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!

@kasica_113, szczęściara z Ciebie.  @Anonim to Ci mówi. Najszczersze gratulacje Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!


@Bartłomiejnapisał(-a)

Szampana ja stawiam =]


Kiedy, gdzie ? 😉 może z dostawą do... 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!

@Misiek62 tak jak już @Rafał napisał wyżej, dobrą okazją i miejscem będzie kolejny zlot społeczności =]


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!

tak sobie myślę i w sumie to nie wiem czy to aż taka podniosła chwila żeby wszem i wobec cieszyć sie. no bo własciwie z czego?
proponuje zrobic małą ankiete satysfakcji wśród społeczności NO. bo sie jeszcze okaże że 2/3 z tych 50K to klienci którzy jednak weszli tu aby wyżalić sie na swojego operatora  😉
no ale @Rafał  przecież nikt nie zabroni malować trawy na zielono. jest przecież fantastycznie

wiec niech ten kabaret obłudy trwa nadal! AMEN

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!

Ech, @Bartłomieju, już przed ostatnim zjazdem uświadamiałem (chyba @Wiktora) gdzie pracuję i jak zapowiada się przyszły rok... dlaczego czarno widzę szansę na udział w byłym i kolejnym zlocie, nie wspominając że i rokowania do kolejnej nominacji na Herosa (o tym też gdzieś pisałem) też nie są naj.... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mamy już 50 tysięcy 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍ na Nasz Orange!


@Wy_Zysknapisał(-a)

tak sobie myślę i w sumie to nie wiem czy to aż taka podniosła chwila żeby wszem i wobec cieszyć sie. no bo własciwie z czego?
proponuje zrobic małą ankiete satysfakcji wśród społeczności NO. bo sie jeszcze okaże że 2/3 z tych 50K to klienci którzy jednak weszli tu aby wyżalić sie na swojego operatora  😉
no ale @Rafał  przecież nikt nie zabroni malować trawy na zielono. jest przecież fantastycznie

wiec niech ten kabaret obłudy trwa nadal! AMEN

 


@Wy_Zysk Zdecydowanie można się zgodzić z Twoją opinią, że większość użytkowników NO loguje się tu po to żeby uzyskać pomoc przy problemach, z którymi słabo sobie radzą... ale czy to coś zmienia dla odnotowania faktu że jest ich tylu?

Może Ty, a może jeszcze kogoś ze znajomych - klientów Orange, przekonasz, że warto tu zaglądać z innych powodów? Możesz też wykazać się inicjatywą i zgłosić jakieś propozycje w dziale "pomysły"...