Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Widzieliście już zaktualizowaną stronę z informacjami jak się z nami skontaktować? W oparciu o pojawiające się także w Nasz Orange opinie postanowiliśmy ją znacznie uprościć i... prościej się już chyba nie da 😉

 

Zobaczcie sami - strona wcześniej wyglądała tak:

 

1.png

 

a teraz prezentuje się tak:

 

2.png

 

Można obejrzeć "na żywo" tutaj:

www.orange.pl/kontakt

 

Jak Wam się podoba? Co myślicie o zmianach?

66 ODPOW. 66

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Wg mnie krok w tył. Zamiast rozwijać samodzielnie "sprawdzanie" wszystko ogranicza się do kontaktu z doradcą. Brak mi zakładki załatw sprawę sam z listą kodów USSD, komend sms czy linków do mój Orange...
Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Mnie osobiście się podoba ta nowa strona i tak jak myślałem, jak wróci @Artur będzie się dzialoEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

I jeszcze wersja mobilna do poprawki...

 

Screenshot_2017-05-08-19-14-05-749_com.android.browser.png


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Oj tak... Obecnie, nie licząc nowego Mój Orange, są strony dla desktop i strony dla komórek, a nie wersje responsywne, czyli dostosowujące się do rozdzielczości urządzenia. Docelowo oczywiście wszystkie będą responsywne, ale jeszcze trochę musimy zaczekać.

Co do "kroku w tył" to niekoniecznie. Chcemy maksymalnie upraszczać, zakładam, że jeśli ktoś już wchodzi do zakładki Kontakt to chce z kimś porozmawiać i to dostaje. Jeśli woli samodzielnie poszukać rozwiązania to ma wyszukiwarkę i inne, "edukacyjne" części strony 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

W dużej części podzielam zdanie @Piotrekk85. Ludzi trzeba uczyć trochę samodzielności...ale teraz idzie się na łatwiznę.......


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Ale i tak by znaleźć stronę kontaktu - gdzie właściwie jest numer trzeba się naszukać.
Włączyć komputer, wejść na www.orange.pl - przesunąć stronę na dół lub kapnąć się, że słuchawka na górze to kontakt, przejść na stronę - by znaleźć numer 🙂

Poza tym brak linku do obsługi biznesowej - chyba, że dedykowanych infolinii dla biznesu już nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

@Artur, forma i treść w zamyśle upraszcza kontakt w podstronie Obsługa. Nawigacja przejrzysta i moim zdaniem, nie trzeba tutaj robić żadnego referendum Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Przede wszystkim brakuje adresu do korespondecji w widocznym miejscu i numeru faksu. Nie było by błędem udostępnić również adres e-mail do kontaktu. Ile to się swego czasu naszukłaem żeby do Was faks wysłać. Nie znalazłem nr na waszej stronie tylko w wujku google.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Kontakt z Orange - nowa strona www.orange.pl/kontakt

Adres do korespondecji jest. Zwracam honor. Tylko brakuje nr faksowego i e-maila 🙂