Nie mo┼╝na wy┼Ťwietli─ç tego wid┼╝eta.

­čôó Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

Poziom 37, Guru **
  • 9597
  • 15417
  • 304

@Misiek62 to by┼é─ů celowa zmy┼éka, ale widz─Ö, ┼╝e nie tylko ja kombinowa┼éem z kolorami s┼é├│w. @andrzej1441 r├│wnie┼╝ namierzy┼é ­čśü

@Bart┼éomiej jak pierwszy raz pisa┼éem ten post, to u┼╝y┼éem koloru niebieskiego. Potem stwierdzi┼éem, ┼╝e niebieski jest s┼éabo widoczny i zmieni┼éem na czerwony, wi─Öc ostatecznie kolor zosta┼é zmieniony na pierwotny ­čśÄ ­čĄú ­čĹŹ

Poziom 21, Pasjonat
  • 590
  • 826
  • 8

Has┼éo mo┼╝na by┼éo graj─ůc w ciemno juz wczoraj wys┼éa─ç a dzisiaj tylko upewni─ç si─Ö.

Poziom 37, Guru **
  • 9597
  • 15417
  • 304

@andrzej1441 ale nie zna┼ée┼Ť linku do dzisiejszego wyrazu. Dopiero jest dost─Öpny.

Poziom 21, Pasjonat
  • 590
  • 826
  • 8

Dzisiaj metoda wyszukiwania nie sprawdzi┼éa si─Ö i @Misiek62  wyprzedzi┼é.

W ogóle temat z wyrazem z 10.09 zauważyłem dzisiaj i sprawdziłem link - prowadził do gniazdka 3.09.2020

Poziom 37, Guru **
  • 9597
  • 15417
  • 304

@andrzej1441 tak, zgadza si─Ö, na NO zosta┼éy przekroczone terminy, ale naprawiona sytuacja oko┼éo po┼éudnia. Z tego dnia obydwa linki bior─ů udzia┼é w konkursie, ten z przekroczon─ů dat─ů jak i poprawiony.

Poziom 36, Guru *
  • 4159
  • 7291
  • 148

/w nawi─ůzaniu do pierwszego posta, "Dodatkowo ka┼╝dy ze zwyci─Özc├│w otrzyma 

Misiek62_0-1600081480819.png

specjaln─ů limitowan─ů Odznak─Ö w swoim profilu." 

Proponowa┼ébym aby t─Ö specjaln─ů odznak─Ö przyzna─ç wszystkim uczestnikom, kt├│rzy przy┼Ťl─ů rozwi─ůzanie, a nie tylko zwyci─Özcom ...

Poziom 37, Guru **
  • 9597
  • 15417
  • 304

@Misiek62 popieram, to by by┼éo mi┼ée dla pozosta┼éych, kt├│rzy nie zakwalifikuj─ů si─Ö o nagrody. Daj jako pomys┼é. 

Poziom 36, Guru *
  • 4159
  • 7291
  • 148

@ketrasa  my┼Ťl─Ö, ┼╝e wystarczy gdy tu to "zg┼éosimy".

Poziom 37, Guru **
  • 9597
  • 15417
  • 304

Ciekawe, czy zesp├│┼é NO przychyli si─Ö do takiej propozycji? Uwa┼╝am, ┼╝e to nie b─Ödzie naginanie regulaminu, a na pewno mi┼é─ů niespodzianka dla wszystkich bior─ůcych udzia┼é w konkursie.

Zespół Nasz Orange
  • 818
  • 3424
  • 9

@Misiek62 nie widzimy przeciwwskaza┼ä ­čÖé Odznak─Ö otrzymaj─ů osoby, kt├│re prze┼Ťl─ů zg┼éoszenie konkursowe ­čÖé

Zach─Öcam wszystkich, kt├│rzy nie podes┼éali jeszcze rozwi─ůzania do zrobienia tego ­čÖé W tej chwili pula nagr├│d nie jest jeszcze wyczerpana. Przypomn─Ö, ┼╝e regulamin m├│wi: "w przypadku braku kompletnych, poprawnych Zg┼éosze┼ä, Organizator nagrodzi Uczestnik├│w, kt├│rzy wskazali najwi─Öcej Wyraz├│w i Link├│w bior─ůc pod uwag─Ö kolejno┼Ť─ç zg┼éosze┼ä."  Zatem, ┼Ťmia┼éo - ┼Ťlijcie nawet, je┼╝eli czego┼Ť brakuje ­čÖé Jest du┼╝a szansa na wygran─ů.