Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

@Misiek62 to byłą celowa zmyłka, ale widzę, że nie tylko ja kombinowałem z kolorami słów. @andrzej1441 również namierzył 😁

 

@Bartłomiej jak pierwszy raz pisałem ten post, to użyłem koloru niebieskiego. Potem stwierdziłem, że niebieski jest słabo widoczny i zmieniłem na czerwony, więc ostatecznie kolor został zmieniony na pierwotny 😎 🤣 👍


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5379
  • 57

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

Hasło można było grając w ciemno juz wczoraj wysłać a dzisiaj tylko upewnić się.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

@andrzej1441 ale nie znałeś linku do dzisiejszego wyrazu. Dopiero jest dostępny.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5379
  • 57

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

Dzisiaj metoda wyszukiwania nie sprawdziła się i @Misiek62  wyprzedził.

W ogóle temat z wyrazem z 10.09 zauważyłem dzisiaj i sprawdziłem link - prowadził do gniazdka 3.09.2020


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

@andrzej1441 tak, zgadza się, na NO zostały przekroczone terminy, ale naprawiona sytuacja około południa. Z tego dnia obydwa linki biorą udział w konkursie, ten z przekroczoną datą jak i poprawiony.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

/w nawiązaniu do pierwszego posta, "Dodatkowo każdy ze zwycięzców otrzyma 

Misiek62_0-1600081480819.png

 

 specjalną limitowaną Odznakę w swoim profilu." 

Proponowałbym aby tę specjalną odznakę przyznać wszystkim uczestnikom, którzy przyślą rozwiązanie, a nie tylko zwycięzcom ...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

@Misiek62 popieram, to by było miłe dla pozostałych, którzy nie zakwalifikują się o nagrody. Daj jako pomysł. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

@ketrasaArtur  myślę, że wystarczy gdy tu to "zgłosimy".


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

Ciekawe, czy zespół NO przychyli się do takiej propozycji? Uważam, że to nie będzie naginanie regulaminu, a na pewno miłą niespodzianka dla wszystkich biorących udział w konkursie.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

📢 Konkurs: Wygraj jednym zdaniem

@Misiek62 nie widzimy przeciwwskazań 🙂 Odznakę otrzymają osoby, które prześlą zgłoszenie konkursowe 🙂

 

Zachęcam wszystkich, którzy nie podesłali jeszcze rozwiązania do zrobienia tego 🙂 W tej chwili pula nagród nie jest jeszcze wyczerpana. Przypomnę, że regulamin mówi: "w przypadku braku kompletnych, poprawnych Zgłoszeń, Organizator nagrodzi Uczestników, którzy wskazali najwięcej Wyrazów i Linków biorąc pod uwagę kolejność zgłoszeń."  Zatem, śmiało - ślijcie nawet, jeżeli czegoś brakuje 🙂 Jest duża szansa na wygraną.