Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

II zlot społeczności Nasz Orange 🎉🎈

Anonim

Nie dotyczy

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

@mabud73, ten tytuł : "II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek" też przeszedł do historii, jako bezcenny. Jeszcze na zapleczu podajcie link do galerii, to Was ocenię po zachowaniuEmotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Anonim

Nie dotyczy

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Może coś już wiadomo kiedy będzie trzeci zlot ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

@Anonim, znając życie to linki do galerii będą jak @Artur straci wszystkie %° 😛 czyli za jakieś 2 tygodnie 😄 hihi Trzeci zlot @Anonim podobno wcześniej niż się spodziewamy 🙂
Anonim

Nie dotyczy

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

@mabud73Czyli kwiecień/maj ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Ja to jak zwykle podróż na zlot i z powrotem mam z przygodami. Najpierw miejsce strasznie wysypane orzeszkami i oblane kawą. Nim przeciągnąłem się do kierownika, to na wschodniej zmiana składu. Całe szczęście mam czyste miejsce 😊

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

@Piotrekk85, będzie dobrze 😉 Ją już też w pociągu...wagon I kl podstawiony jako 2 czyli jest pozytywnie 🙂 @Anonim, nie wiem na ile zdrową ma wątrobę @Artur...
Anonim

Nie dotyczy

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

No to ładne kwiatki ta kolej Wam funduje...za darmo kawa i orzeszki. O żesz Ty!Emotikon: Mrugający Dopiero wracacie? To Was ojczulek prześwięci...taki porządny zakątek i takie łobuzyEmotikon: Język

@Artur, to tutaj Twoje polubienie ma wartość jednego pkt i poprzedni też. @Piotrek spójrz, bo o zasadę anie o punkty chodzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

Zespół NO może podobno dawać ujemne punkty.

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

II zlot społeczności Nasz Orange już w piątek 🎉🎈

@Anonim , widzisz bo my jako Zespol Nasz Orange nie mamy takich mocy i nasze polubienia sa i beda liczone pojedynczo 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

II zlot społeczności Nasz Orange

Dzień dobry! Ja dopiero leniwie dochodzę do siebie... ;))) Poznaliśmy fajnych ludzi z Orange, wpadły pamiątkowe dyplomy i gadżety, wspólnie, choć ręką @Piotrekk85 opublikowaliśmy nową wersję forum z nowymi profilami, były cytaty i zdjęcia, które nam utkwiły w pamięci, A potem przygotowanie w FabLabie na ploterze laserowym i szycie własnych organizerów, które zaskoczyło wszystkich 😄 Drukowanie logo Nasz Orange w 3D i wieczorna integracja, o której może lepiej tak publicznie nie pisać 😛 

Pytanie do tych, którzy byli na obu zlotach: czy tylko mi się wydaje, że ten zlot był jeszcze fajniejszy niż poprzedni? 😄