Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja forum


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Aktualizacja forum

Zdaje się, że aktualizację mamy za sobą.

 

Oprócz tego co wiedzieliśmy, że będzie do poprawy, doszło jeszcze kilka rzeczy po odświeżeniu, ale korzystanie z forum odbywa się płynnie :smileyhappy: Tak, jak pisałam wcześniej, będziemy pracować nad niedociągnięciami.

@ketrasaArtur

  • rzeczywiście zmieniło się punktowanie, żeby je zakończyć trzeba odkliknąć przycisk punktowania
  • emotikonki - to błąd, którego nie mieliśmy wcześniej, ale jest już analizowany
  • czcionki - inne i więcej
  • ilość powiadomień nie była zmieniana
  • załączniki po nowemu - szybko i wygodnie

@andrzej1441 chodzi Ci o to, że pomimo przeczytania temat nadal jest pogrubiony na liście tematów i nie widać, który jest przeczytany, a który nie? To nowa sprawa - trafi do sprawdzenia i poprawy.

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Aktualizacja forum

Na początek napiszę, że w postach (utworzonych w zwykłych tematach) na razie nie ma przycisku, który służy do cytowania. Pracujemy nad jego przywróceniem 🖐

--

Co do "wielkość czcionki nie jest oznaczona cyferkami, tylko nazwami, szkoda że angielskimi. Może to i lepiej, bo polskie odpowiedniki były by znacznie dłuższe i zamazywały by cały wygląd."

 

Tak, nazwy w tym miejscu są angielskie. Ale to chyba nie jest jakiś duży problem :)... Też nam się to rzuciło w oczy, ale - jak się okazuje - nie ma nigdzie takiej opcji do zmiany (lol).
--
Co do: "troszkę mi się nie podoba wybór emotikonek w edytorze. Wcześniej byłą cała lista, teraz trzeba przewijać, ale jest dołączona wyszukiwarka"

Moduł z emotkami jeszcze do końca się nie zaktualizował. Poczekajmy jeszcze trochę :cathappy:

--

Co do: "będzie potrzebne poprawienie edytora, bo jak nie dodam enterów, to nie mogę zakończyć punktowania. Wcześniej wystarczyło dać dwa razy ENTER i wychodziłem z punktowania."

 

Punktowanie:

  1. a
  2. b
  3. c

Hm.. Nie potwierdzam. Teraz dodałem drugi ENTER i "wyszedłem" z punktowania. Chyba że mówimy jeszcze o czymś innym.

--

Co do: "Czy ilość powiadomień dalej wynosi 101, czy też zostało zmienione na więcej?"

 

Tego jest raczej więcej. Przyjrzymy się temu.

 

Dzięki :cathappy:

 

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Bartłomiej  na mobilnej wersji czcionka jakaś wyblakła, ledwo widać co piszę w poście 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacja forum

witam i widzę że są duże zmiany na forum:)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Aktualizacja forum

Brak oznaczenia postów "nowe" tzn. nie przeczytane, jak drzewiej bywało

Edit: I zamiast smutnej buźki jakiś smutny kot...

:catsad:


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

Tak więc ponownie trzeba przejrzeć NO po aktualizacji :smileywink:

 

@Wiktor punktowanie już jest OK, Widocznie jeszcze sprawdzałem jak trwała aktualizacja :manwink:

 

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

Warsztat mojego szwagra z czasów PRL-u...łom, majzel, młotek, odrdzewiacz i płaskie klucze. Myślę, że "warsztat" (NO) zostanie ładnie wysprzątany i siermiężne narzędzia zastąpi elektronika :smileyvery-happy:


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacja forum

sporo pracy wsadzili chłopaki na te forum he he :mansad:


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aktualizacja forum

brak stopki jest na forum :catsad:


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

@Citi2017 a dziewczyny, to już nie? Cały zespół sporo pracy włożył :catwink: