Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

10 urodziny bloga


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

10 urodziny bloga


@Katani1 napisał(-a)

Zapraszam na "narty" do Małe Ciche  . Od soboty podobno kręcą, prawdopodobnie otworzę sezon i nie tylko sezon 🙂


I tu zabiłeś mi ćwieka @Katani1... Bo zacząłem się zastanawiać, gdzie ja w ogóle obecnie mam narty :D. W tamtym sezonie nie było mnie niestety na stoku Emotikon: Smutny. Wychodzi mi na to, że są w składanym łóżku Emotikon: Język... w towarzystwie choinkowych baniek :D.

 

Na narty obecnie dla mnie jest za wcześnie... Nie czuję "klimatu". Zwykle zaczynam szukać sprzętu ;-)... już po Nowym Roku Robot pokazuje język

 

[edit]: dzięki za zaproszenie :). Będę miał na uwadze ten stok i - jak coś Mrugający mężczyzna - to odezwę się do Ciebie w PW 🙂

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

10 urodziny bloga

Jak ktoś śledzi Wojtka na fejsie lub twitterze, to z Pawłem (vel Nikodem) zrobiliśmy małą niespodziankę 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

10 urodziny bloga

🙂

Świetna sprawa!
Niezła robota z tym albumem Panowie Serce

Anonim

Nie dotyczy

10 urodziny bloga


@Piotrekk85napisał(-a)

Jak ktoś śledzi Wojtka na fejsie lub twitterze, to z Pawłem (vel Nikodem) zrobiliśmy małą niespodziankę 🙂


Możesz podlinkować, bo nie mam kont.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

10 urodziny bloga

Anonim

Nie dotyczy

10 urodziny bloga

@Rafał, niewiele tego polukałem, ale dzięki Emotikon: Szczęśliwy TT kojarzy mi się z tetetką na ramieniu u pewnego sokisty, który wlepił mi w Pyrlandii mandat za spanie z buciorami na ławce w poczekalni dworcowej. Ja do dziewczyny, a on z mandatem. I jak biedaczysko miałem się tłumaczyć mamuśce, że jadąc na wojskowej przepustce do dziewczyny, nagle dwie dychy wyparowały...a tu żyć trzeba i dziewczyna ma mieć goło...aaa?Emotikon: Zaskoczony