Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończony] Ekipa Orange - konkurs!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 0

Ekipa Orange - konkurs!

Hmmm, film który Orange wrzucił dzisiaj na swój fanpage jest słaby. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ekipa Orange - konkurs!

Bo w Miasteczku Orange coraz mniej czegoś ciekawego. Kiedyś w ogrodach innowacji moim subiektywnym zdaniem było ciekawiej. Może kiedyś pojawi się jakieś otwarte laboratorium...

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Ekipa Orange - konkurs!

@tomasz_82  Po prostu nie widzę sensu takich filmików, dlatego napisałem że nie wiem o co kaman 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 0

Ekipa Orange - konkurs!

@Ok, źle zrozumiałem 😉 

@Piotrekk85 to nie chodzi o to, że w miasteczku Orange jest mało atrakcji, a o fabułę rodem z "Dlaczego Ja?". Dialogi są strasznie drętwe. Nie wiem kto wpadł na taki pomysł, ale jest kiepsko. Do tego mamy problem z dźwiękiem w scenach nagranych na kanapie. Najprawdopodobniej użyto mikrofonu kierunkowego. Po nagraniach okazało się, że słabo ich słychać, więc podczas montażu podgłośniono ich wypowiedzi. Skąd to wiem? Otóż przed i po wypowiedzianych słowach możemy usłyszeć nieprzyjemny szum. Jestem amatorem i mnie się taki błąd może przytrafić, ale tutaj chyba kogoś zatrudniono do tej pracy, więc... 

 

Moim "hejterskim" zdaniem Ekipa Orange zmierza w złym kierunku. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ekipa Orange - konkurs!

Nie wiem czy robisz to świadomie ale dlaczego ja to jedna z najczęściej oglądanych polskich produkcji. Non stop lecą powtórki którzy też ludzie oglądają. Nie wiem ale jak spodziewałeś się ediut w stylu Kieślowskiego to one raczej na profilu Orange nie będą. W grupie tzw. komercyjnej 16-49 dlaczego ja ma dobre wyniki.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 0

Ekipa Orange - konkurs!

To że ludzie to oglądają słabo o nich świadczy. Po prostu tego typu programy są najniższych lotów. Czy można na nich się wzorować? Pewnie, ale bardziej dla żartu, a tutaj średnio to wyczułem. W każdym nie oczekuje nie wiadomo jakich produkcji, ale srogo się zawiodłem, a przy najmniej na razie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ekipa Orange - konkurs!

Tylko czy wszystko musi być ambitne? Np. Orange w ramach Kina Letniego czasem puszcza ambitniejsze filmy. Na swoim VOD też mocno promuje filmy np. z Festiwalu Sundance.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Ekipa Orange - konkurs!

@tomasz_82  Jaki internet, takie filmy 😄


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 0

Ekipa Orange - konkurs!

@Piotrekk85 ale gdzie ja napisałem, że te produkcje mają być ambitne. Niech będą ciekawie nagrane i z pomysłem. Czekam na jakieś testy, bo docelowo tym miała się zająć Ekipa Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Ekipa Orange - konkurs!

https://www.instagram.com/stories/orange_polska/ - na instastories dodali kilka podpowiedzi co do konkursu. Dla tych co nie są na bieżąco, to w poprzednim poście dodałem link do całego regulaminu.

 

Edycja:

Studio obie zrobili. To pewnie trochę potrwa.

https://www.instagram.com/p/BtycN8SgDu1/?utm_source=ig_web_button_share_sheet