Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończony] Ekipa Orange - konkurs!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

[zakończony] Ekipa Orange - konkurs!

Na blogu Orange został ogłoszony konkurs 🙂

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zapraszam-cie-do-ekipy-orange/

https://www.orange.pl/view/orange-ekipa

 

 

 

______________

*Temat przeniesiony z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

59 ODPOW. 59

Zespół Nasz Orange
  • 2814
  • 10739
  • 150

Ekipa Orange - konkurs!

@Ron, przeczytaj 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Ekipa Orange - konkurs!

Ciekawy temat, tylko ja taki skryty jestem Emotikon: Bardzo szczęśliwy Rozumiem, że chodzi o przejęcie FB, Twitter, ale zdalnie z miejsca zamieszkania ?? Zadałem pytania na blogu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Trzeba mieć troszkę zdolności aktorskich, niestety Emotikon: sfrustrowany


Zespół Nasz Orange
  • 2814
  • 10739
  • 150

Ekipa Orange - konkurs!


@Ron napisał:

Ciekawy temat, tylko ja taki skryty jestem Emotikon: Bardzo szczęśliwy Rozumiem, że chodzi o przejęcie FB, Twitter, ale zdalnie z miejsca zamieszkania ?? Zadałem pytania na blogu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Trzeba mieć troszkę zdolności aktorskich, niestety Emotikon: sfrustrowany


A czyż Twój avatar to nie nawiązanie do... "Hamleta"? 😉

Spróbuj. Później będziesz myślał o tych małych przeszkodzikach 😄


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Ekipa Orange - konkurs!

@Wiktor, No i wyjaśnione, wszystko konkretnie na Blogu, pełna mobilizacja czyli udział we wszystkich wydarzeniach, pełne zaangażowanie w ramach korpo, do tego częste wyjazdy i wizyty w Warszawie. Emotikon: Smutny

 

@Piotrekk85, atakuj i tak spędzasz tutaj sporo czasu Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ekipa Orange - konkurs!

Raczej nie dla mnie. Póki co nie chcę za często wyjeżdżać z Olsztyna (sprawy rodzinne).

Tutaj poza tym potrzebny młody gniewny 😉 a testować wolałbym gry ale niestety Wrocław jest jeszcze dalej niż Wawa ode mnie 😎

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Ekipa Orange - konkurs!


@Piotrekk85napisał(-a)
Raczej nie dla mnie. Póki co nie chcę za często wyjeżdżać z Olsztyna (sprawy rodzinne).

Zgadzam się, tak jak u mnie. 

 


@Piotrekk85napisał(-a)
Tutaj poza tym potrzebny młody gniewny 😉

Chyba tak, ktoś kto będzie "przebojowy" Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Ekipa Orange - konkurs!

Polsce to jeszcze daleko do pracy zdalnej (1/3). Za granicą nawet 65%... (Różne źródła)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ekipa Orange - konkurs!

A ja nie wiem co planuje Orange. Chyba takie coś na luzie Paweł z Mobzilli czy Kasia z Tabletowo. Nie wiem czy miałeś okazję ich spotkać na żywo - ja raz tak. To jeszcze całkiem normalni ludzie.

Poza tym to co Stella napisała pod Tobą jest trochę niespójne z tym co jest wyżej... Trzymam kciuki by Orange kogoś znalazło i zatrzymało go dłużej niż sezon komercyjny... Bo wykreowanie osoby czy jej pomysłu na takie akcje to długi proces...

Poza tym testowanie Orange średnio wychodzi. Kiedyś były akcje masowe ale nie przekładało się to na zakupy klientów. Ostatnio były mało nagłaśniane. Tutaj na forum poza jednorazową akcją ciągle nie ma. Jeśli powstaną akcje testowe w social mediach, to podejrzewam że skoro NO trafiło pod skrzydła w innej drabince "korporacji" - to u nas nic nie będzie.
Tak samo Orange Expert - zrobienie filmu jak zmienić apn z ipv6 na zwykły jest za dużym wyzwaniem biznesowym. I ileś niebiznesowych tematów się nie pojawia.

Akcja dobra jak ktoś szuka zasięgu i chce się wypromować. I przy okazji może i Orange 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Ekipa Orange - konkurs!

Tak chodzi o komentowanie wydarzeń, testowanie i opowiadanie, dlatego w filmie należy się zaprezentować Emotikon: Szczęśliwy Wolę coś z "tylnego siedzenia". 

 


@Piotrekk85napisał(-a)
A ja nie wiem co planuje Orange. Chyba takie coś na luzie Paweł z Mobzilli czy Kasia z Tabletowo. Nie wiem czy miałeś okazję ich spotkać na żywo - ja raz tak. To jeszcze całkiem normalni ludzie.

Poza tym to co Stella napisała pod Tobą jest trochę niespójne z tym co jest wyżej... Trzymam kciuki by Orange kogoś znalazło i zatrzymało go dłużej niż sezon komercyjny... Bo wykreowanie osoby czy jej pomysłu na takie akcje to długi proces...

Teraz jest już jasność. I każdy kto przeczyta w komentarzu, będzie wiedział, że wyjazdy to podstawa tego zadania. Fakt, z opisu ogólnego praca wygląda, jak taki dodatek do zajęć.

 


@Piotrekk85napisał(-a)
Poza tym testowanie Orange średnio wychodzi. Kiedyś były akcje masowe ale nie przekładało się to na zakupy klientów. Ostatnio były mało nagłaśniane. Tutaj na forum poza jednorazową akcją ciągle nie ma. Jeśli powstaną akcje testowe w social mediach, to podejrzewam że skoro NO trafiło pod skrzydła w innej drabince "korporacji" - to u nas nic nie będzie.

No "kapitał ludzki" jest na NO. Emotikon: Smutny Można więcej zrobić z niektórymi osobami, ale brak zaangażowania i decyzyjności.