Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończony] Ekipa Orange - konkurs!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 0

Ekipa Orange - konkurs!

Patrzą się w ekran smartfona zamiast w obiektyw przedniej kamerki. Serio, mam wrażenie, że mówią do kogoś obok mnie, a nie do mnie. Niby wyjadacze, ale popełniają podstawowy wg mnie błąd. Do tego dochodzi ta lampka na klips umieszczona na smartfonie. Z jednej strony doświetla twarz co jest na plus, ale z drugiej strony źródło światła odbija się w ich oczach i wygląda to słabo. To Instagram Orange, czy początkujących blogerów?  


PS. to nie hejt, serio.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ekipa Orange - konkurs!

Nie wiem jakie są cele.

Podzielę się jednak pewnym doświadczeniem związanym z Orange. W zeszłym roku w sierpniu zostałem zaproszony na zlot bloga Orange. Między innymi byliśmy na Kraków Live Festival gdzie dosyć mocno przewyższałem średnią wiekową, czasem nawet dwukrotnie (liczby z mojego nicku to mój rok urodzenia). W wolnej chwili spytałem się Wojtka (rzecznika Orange) czy im się opłaca taka promocja, bo większość publiczności nie ma 18tki więc niewiele kupi w Orange (na abonament nawet nie jest to może). Odpowiedź była mniej więcej taka że warto budować markę czy świadomość, nie zawsze wprost skierowane na sprzedaż. Instagram jest dosyć specyficznym portalem, osobiście wolę Twitter. Może akurat takie były zamierzenia?

Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Ekipa Orange - konkurs!

Pora na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Cvycs4OZYQw

 

Tutaj już chyba dobrze "paczą" 🙃


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 0

Ekipa Orange - konkurs!

Bo ktoś im kazał 😛 W każdym razie Michał za bardzo "aktorzy" Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ekipa Orange - konkurs!

Wolałbym jakiś lepszy kontent np testy oppo a nie dwa miesiące po premierze... i ciut bardziej zaawansowane niż na blogu prasowym. Na dniach też będzie się działo w telko ale nie będę palił newsów 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Ekipa Orange - konkurs!

Teraz trochę się dzieje. https://www.instagram.com/orange_polska/ - po wejściu na Instagram i kliknięciu u góry w logo Orange są trzy filmiki. Jednakże ciekawe że jest konkurs, gdzie do wygrania 3 telefony iPhone XR! Czas do 17 lutego 2019r.

 

Wystarczy dodać zdjęcie z najdziwniejszym miejscem gdzie korzystaliście z Internetu i dodać hasztag #wszedziezorange Więcej tutaj: https://www.instagram.com/p/BtlcIt2g4cC/

 

Regulamin za to tutaj: https://www.facebook.com/notes/orange/prepaid-zima-konkurs-na-instagramie/2318610208162779/

 

Najważniejsze (niżej tylko część regulaminu):

  1. W Konkursie może wziąć udział pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, która spełni równocześnie następujące warunki:
  2. jest zarejestrowana na portalu społecznościowym Instagram,
  3. zaakceptuje postanowienia Regulaminu,
  4. wypełni zadania konkursowe zgodnie z Regulaminem Konkursu zwana dalej „Uczestnikiem Konkursu
  5. W przypadku wygranej w Konkursie, Uczestnik Konkursu - laureat nagrody przekaże Organizatorowi dane niezbędne do wydania mu nagrody.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 0

Ekipa Orange - konkurs!


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Ekipa Orange - konkurs!

Właśnie mają czas na takie głupoty a na poprawę sieci nie 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Ekipa Orange - konkurs!

@tomasz_82  Ja nawet nie wiem o co kaman, ale dobra 😄

 

@-brtk-  Sieć działa znakomicie, to przecież wina innych niedobrych sieci co nie chcą współpracować i słabych sprzętów klientów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Ekipa Orange - konkurs!

Populizm pełną gębą. Idąc Waszym tokiem rozumowania Orange powinno zakończyć działalność. Ciekawe czy naprawdę tego wszyscy chcą.