Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Rabat za e-fakturę tylko po zalogowaniu się na Mój Orange - co miesiąc (!)

Klienci cwani znajdą obejścia w postaci programów lub serwisów samologujących... 😜

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rabat za e-fakturę tylko po zalogowaniu się na Mój Orange - co miesiąc (!)

"ciekawy" pomysł na zmuszenie klientów do systematycznego logowania się do systemu...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Rabat za e-fakturę tylko po zalogowaniu się na Mój Orange - co miesiąc (!)


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Jasne, będą sposoby, by to obejść.

Jednak nie to jest problemem. To brak szacunku do klienta. Robienie z niego "małpy" do klikania w zamian za zmniejszenie opłaty. Bardzo przykre. 

Czas pomyśleć, co zrobić z moimi umowami. Od 1.5 roku mam umowy na czas nieokreślony i łudzę się, że w końcu uda się uzyskać jakąś zniżkę, która nie tyle zmniejszy obecne opłaty, co pozwoli na utrzymanie ich poziomu. Tym ruchem Orange samo się skreśliło: jeśli kiedykolwiek podpiszę nową umowę, nie będę robił za ich małpkę. Sorry.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

A co jest obecnie ze zniżkami za marketing? Musisz wyrazić na umowie, a potem bezkarnie wycofać. Klienci już się przyzwyczaili. Uczciwie to Orange powinien zacząć komunikować ceny abo bez żadnych rabatów.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Ale tego nie zrobi, gdyż inni też oferują takie rabaty.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Dzisiaj przedłużyłem umowę Pani mi powiedziała ze trzeba zrobić ten rabat potwierdzenie na mój Orange. Jak zainstalowałem nie mogłem znaleść jak to zrobić. Dopiero po ponownym telefonie do Orange gdzie się zapytałem gdzie to trzeba kliknąć to dopiero Pan mi powiedział ze trzeba to robić co miesiąc. Nie mówiąc o tym tez ze mail aktywacyjny mój Orange tez musiałem jeszcze raz zadzwonić aby ktoś mi wysłał. Trzeba być cierpliwym z nimi i przycisnąć mysle ze większość może tak nie robić. To jest tak jak ten mały druczek na umowach pisanych. Mysle ze coś jest nie tak albo naprawdę tam są niskich lotów marketingowcy albo coś chcą wykantowac klientow bo przewidują ze nikt nie będzie myślał się logować. 

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

To, że Orange mocno promuje swoją aplikację łatwo zauważyć. Środy z Orange, bonus za pierwsze logowanie, dodatkowe GB za doładowanie. Była też kampania, że dzwonili z propozycją jej założenia. Jakby nie patrzeć mają ciśnienie. 

 

Teraz zniżka za e-fakturę to nieźla kombinacja:

- wysyłka faktur elektroniczne,

- terminowa płatność,

- dodatkowe potwierdzenie w MO. 

 

Dość dużo warunków jak na 5 zł. 

 

Tak jak ktoś wyżej wspomniał najbardziej uderzy to w starszych klientów którzy nie korzystają z poczty elektronicznej. Oczywiście dla pozostałych też to będzie upierdliwe, kolejna kwestia do przypilnowania. I na pewno w tej grupie znajdą się osoby które nawet jak będą przypomnienia z jakiegoś powodu przegapią. A potem będą żale. 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

@Anonim zniżki za e-fakturę były już od dłuższego czasu. Teraz tylko forma się zmieniła. Wcześniej wystarczyło wyrazić zgodę na e-fakturę i zgody marketingowe, teraz jeszcze doszło comiesięczne klikanie i logowanie na konto Mój Orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiany w zniżce za efakturę (dla nowych i przedłużających)

Inni też dają zniżki za ekofakturę ale jakoś nikt nie robi takich kołowrotków jak pomarańcza.