Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5383
  • 57

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Formalnie to jest opłata ujęta w cenniku a nie usługa z własnym regulaminem.

Najczęściej nie czyta się to co jest napisane drobnym drukiem albo ma się trudności ze zrozumieniem tekstu  napisanego drobnym drukiem.

screen z cennika:

__cennik.png

 

są tez też mniej lub bardziej trafne szczegółowe wyjaśnienia wyjaśnienia na różnych portalach.

 

PS. Podałem screen z cennika, aby ewentualne reklamacje miały regulaminowe uzasadnienie.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ŁysaKaszankaINC  trafiłeś w sedno, nie ma opłaty jak stan konta zerowy, nic się nie nalicza, ujemne saldo ta usługa nie generuje, tylko pobiera środki jak są na koncie 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

    To dlaczego miesiąc przed  wejściem  tej usługi na czacie i infolini konsultanci informowali że będzie dostępny regulamin w dniu rozpoczęcia obowiązywania ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@jan1 pewnie sami jeszcze nie wiedzieli, jakie informacje otrzymają. Z góry założyli, że będzie regulamin, a została dodana informacja do cennika.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

To jakaś kara ma być? Numer jest ważny, 9 zł za konto ważne rok i teraz na dodatek jakaś kara bo nie dzwonię czy ESA nie wyśle? To bezczelne zdzieranie z kont! Pewnie na kolejną kare od UOKiK, piszcie tam, bo to bezprawie i praktyki niedozwolone. Poza tym nie zmienia się reguł w trakcie gry. Mam numer 15 lat, smsa o opłacie wysłali do mnie 2 lipca, SMS do mnie nie dotarł, mimo to pobrali 2 zł 87 gr ,bo tyle było na karcie ,w tym samym dniu,czyli 2 lipca! Tak się spieszyli. 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5383
  • 57

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@ONA23dopóki istnieje cykliczny przelew SMS i działa jak działa, to nie ma problemu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

Nowy sposób na "skubanie" klientów z pieniędzy. Gratulacje dla orange!
Czas na zmianę operatora, może znajdę takiego, który nie będzie mnie po cichu okradał!!!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

@uncoder z tego co się orientuję, konkurencją też wprowadza lub już wprowadziła podobne opłaty.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.

IMHO to czy konkurencja też to zrobi czy nie, nie ma większego znaczenia dla oceny samego mechanizmu. Zresztą na razie nie zrobiła, przynajmniej na pewno nie cała. A sam mechanizm jest absurdalnym utrudnieniem - żeby uniknąć kary wystarczy trzymać zerowy stan konta, a doładowywać tylko w miarę potrzeby.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Nowa usługa - Utrzymanie numeru w sieci w ofercie na kartę.


@uncodernapisał(-a)

Nowy sposób na "skubanie" klientów z pieniędzy. Gratulacje dla orange!
Czas na zmianę operatora, może znajdę takiego, który nie będzie mnie po cichu okradał!!!


Skubanie klientów z pieniędzy to ma + i ▶ w jednej taryfie musisz wydać na pakiety albo na rozmowy smsy i internet min 5 zł a jak nie zużyjesz min 5 zł a np 3 zł to zabierze ci 2 zł. W Orange wystarczy wysłanie głupiego smsa albo użycie internetu by zwolnić z opłaty