Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Środy z Mój Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Środy z Mój Orange

@jerzysd nie musisz czekać dwa miesiące. Możesz wyłączyć od razu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 0

Środy z Mój Orange

te prezenty są coraz mniej fajne. Najpierw bezwarunkowe gratisy, w kolejnych tygodniach już jakiś pakiet na dłużej ale już za drobną opłatą, teraz praktycznie niesprzedające się usługi niszowe byle tylko ktoś włączył i zapomniał, że zacznie płacić. Do tego stają się nachalne przez wyskakujące powiadomienia w telefonie i ustawione w centralnym punkcie na koncie Mój Orange przez www. Zawarcie umowy odbywa się przez przycisk SPRAWDŹ. Bardzo mi się to nie podoba. Do tego okienko z reklamą CyberTarczy w aplikacji, której nie można zamknąć w rogu. Ja aplikację zaraz odinstaluję


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Środy z Mój Orange

A dziś u mnie jest Gdzie jest dziecko na 2 mies za darmo... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Środy z Mój Orange

Też to samo dostałem.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21520
  • 173

Środy z Mój Orange


@kovalskynapisał(-a)

te prezenty są coraz mniej fajne. Najpierw bezwarunkowe gratisy, w kolejnych tygodniach już jakiś pakiet na dłużej ale już za drobną opłatą, teraz praktycznie niesprzedające się usługi niszowe byle tylko ktoś włączył i zapomniał, że zacznie płacić. Do tego stają się nachalne przez wyskakujące powiadomienia w telefonie i ustawione w centralnym punkcie na koncie Mój Orange przez www. Zawarcie umowy odbywa się przez przycisk SPRAWDŹ. Bardzo mi się to nie podoba. Do tego okienko z reklamą CyberTarczy w aplikacji, której nie można zamknąć w rogu. Ja aplikację zaraz odinstaluję


W mojej ocenie również jest to praktycznie wyłącznie tuba reklamowa. Odinstalowałem po kilku dniach. Dostęp przez przeglądarkę do konta jest w zupełności wystarczający, od tego typu aplikacji oczekiwałbym co najmniej takiej samej funkcjonalności przy większej wygodzie, tymczasem jest dokładnie odwrotnie: mniejsza funkcjonalność i dodatkowe zagrożenia niechcianymi "bonusami".

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21520
  • 173

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Środy z Mój Orange

Ciekawe, czy jak aktywuję tą usługę i dezaktywuję od razu, to za tydzień będę miał coś innego, czy znowu tą samą usługę? Szkoda, że dwa razy to samo dostaje się pod rząd.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Środy z Mój Orange

W tą środę kolejny raz niechciany prezent, śledzenie dziecka za darmo za dwa miesiące. Abstrahując do jakiś dziwnych tendencji śledzenia wszystkich to te prezenty robią sie nieprzyjemne 

 

_____________

Wpis poddany edycji - Rafał


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Środy z Mój Orange

Dziś to prawdziwe szaleństwo. Dostałem 1 GB 🤣

Coraz ciekawsze promocje.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Środy z Mój Orange

Dwie poprzednie środy, dwa razy po dwa miesiące śledzenia dziecka ( w sumie jak to wyłączyć, bo bez ustawiania parametrów, włączyłem to przez pomyłką). Dziś Music Pass czy jakoś tak , za darmo - dziękuję nie skorzystam, już Video pass uruchomiłem przy poprzednich "prezentach". . Podobno bezpłatny Internet przy You tube i cos jeszcze, ale You tube nie da się na komórce oglądać bo zrobił sie Polsat reklamowy do kwadratu. Zrobili sobie platformę marketingowa.