Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Wiktoria17 tylko w pierwszej kolejności musi być założone konto na Mój Orange, najlepiej założyć przez www, następnie zarejestrowanym adresem e-mail oraz utworzonym hasłem logować się na apkę. Dopiero będzie przyznany bonus 20 GB za pierwsze logowanie w apce.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

No i wszystko jasne! Miło że forumowicze pomagają  z odpowiedzią a osoby odpowiedzialne za rozwiązanie sprawy ... hmmm ... yyyy.... zapomniały przeczytać posta. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, podsumowując sytuacje w wielkim skrócie powiem tylko że akcje promocyjne to jedno a wyszkolenie działu sprzedaży / infolini to drugie. Dobrze że są ludzie chętni pomoc !


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Aplikacja Mój Orange 5.x

Aplikacja pokazuje jakieś bzdury w zużyciu transferu. Wersja 5.25.0.6177

Dzisiaj zużyłem 22,12GB a patrząc przez stronę to nic takiego NIE MA

21 marca 18GB a przez stronę NIE MA

Takich wpisów mogę mnożyć, to się rzuciło w oczy.

 

Z dzisiaj to w ogóle odlot, niby zużycie 22,12GB a wczoraj kupiłem 1TB i mam 1022,20GB w aplikacji i przez stronę. Zużycie na miesiąc w aplikacji 104,04GB i przez stronę tyle samo.

 

Wniosek taki że przez stronę pokazuje dobrze a w aplikacji źle, zużycie w określonych dniach.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Zeusekzauważyłem, że aplikacja bardziej przechowuje stare dane i trudniej wymusić aktualizacje danych.

Czasami robię gruntowne czyszczenie androida, ale wtedy ponowne wymagane jest logowanie


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x


@spironapisał(-a)

Wersja 5.23

Po włączeniu nolimitu z mmsami na 7 dni w aplikacji, na telefonie nie było żadnego smsa potwierdzającego. Jest to dziwne, gdyż w przypadku pakietu 100/200 na komórkę przychodzą takie smsy...

I druga sprawa: data ważności takiego pakietu jest podana tylko w sekcji Internet. Tylko że tam może być więcej pakietów z innymi datami. Ani w sekcji Minuty, ani w SMS/MMS nie ma tej daty. W wersji www wszędzie są daty.


5.25

Po włączeniu pakietu nolimit z mmsami na 7 dni przyszły smsy potwierdzające. Dziękuję.

Co do dat w aplikacji to niestety bez zmian - jest tylko w sekcji internet, a w pozostałych brak.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Aplikacja Mój Orange 5.x

U mnie aktualizacja Mój Orange wyskoczyła, jak przeszedłem na numer abonamentowy i chciałem uruchomić prezent 5 GB z promocji środy z Mój Orange. Od razu w apce wyskoczył przycisk aktualizacji.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Aplikacja Mój Orange 5.x

Mogę obyć się bez usług dostępnych tylko w abonamencie. Środowe promocje to za mało.

Screenshot_20210401_140604_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Dziś przy uruchamianiu pakietu 200 pojawił się komunikat, że się nie udało, a jak chciałem ponowić aktywację to okazało się, że usługa jest w trakcie zmiany i finalnie się uruchomiło bez konieczności dodatkowych działań. 5.26


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22043
  • 179

Aplikacja Mój Orange 5.x

W mojej ocenie ta aplikacja to przede wszystkim tuba reklamowa i narzędzie do sprzedaży nowych usług starym klientom. Jako taka rozmija się z moimi oczekiwaniami. Dostęp do konta przez przeglądarkę zapewnia elementarną funkcjonalność, więc od tego typu aplikacji oczekiwałbym co najmniej takiej samej funkcjonalności przy większej wygodzie, a nie bombardowania niezamawianymi ofertami. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie: mniejsza funkcjonalność i dodatkowe zagrożenie pułapkami marketingowymi. Środowe bonusy nie tylko nie rekompensują tego negatywnego wrażenia, ale często same stanowią swoisty problem - nie każdy od razu zorientuje się że tak naprawdę korzystając z bonusa czasami zamawia nową, płatną usługę (a czasami nie - stąd wrażenie "chodzenia po polu minowym").

Odinstalowałem po kilku dniach.

 

PS. Strzelacie sobie w kolano.

https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Wy%C5%82%C4%85czenie-gdzie-jest-dziecko/m-p/266420#M24857

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7643
  • 31

Aplikacja Mój Orange 5.x

Co było pierwsze: środowe bonusy, czy happy friday w TM?