Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Yes umowa


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Orange Yes umowa

Mam od 10 lat numer w Orange, od wielu lat w Yes na kartę. Aktualnie zarejestrowałam numer, wszystko ok, ale chciałabym ten numer "obwarować" umową - np Zetafonem (brak możliwości opłacania faktur, łatwiej na kartę). Mam też kupon za staż na 320 zł, obniżający cenę telefonu.

 

Tylko że...

 

Nie ma opcji w Zetafonie, aby założyć nową umowę na numer, który nigdy jej nie posiadał: jest albo przenoszę numer (co jest absurdalne, bo już jest w Orange), albo wybieram abonament (czego jw chcę uniknąć), ewentualnie jest opcja nowego numeru (bez sensu, skoro mam stary, który działa). Co robić??

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange Yes umowa

Z jakiej promocji masz kupon?

Bo z premii na kartę można mieć max 300 zł.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Orange Yes umowa

Pojęcia nie mam, przyszedł smsem, działa jak się wchodzi na orange/kupon. Za regularne doładowywania?

 

Ale tu już nie chodzi o kupon, chciałam poza tym kuponem wziąć jakiś telefon w Zetafonie, normalnie sporządzając umowę dla mojego numeru i nic, brak możliwości.

 

...chociaż jakby weszło z kuponem byłoby fajnie... Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Orange Yes umowa

Tak, to skumulowane bonusy za doładowania, przychodziły przez jakieś 2 lata bonusy 20 zł, i finalnie się "spakowały" w ostateczny kupon na 320 zł.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange Yes umowa

Może @Jarek coś podpowie, bo ja nie kojarzę promocji niestety 😞

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Orange Yes umowa

To jeszcze inaczej, pal licho kupon:

 

Mam od lat numet w Orange Yes, doładowuję 30. Zarejestrowany. BEZ UMOWY. Chciałabym na niego sporządzić umowę, czyli - np. zobowiązać się na np. 24 mce na doładowania po te 30 zł. I nie ma takiej opcji w Zetafonie, bo jest albo: jestem nowym klientem (a nie jestem, wręcz jestem klientem "odwiecznym"), albo, jeżeli zaznaczam że jestem klientem orange, to mam dwie opcje: "przedłużam umowę" (jak kliknę, wywala mnie do tabletów i wyskakuje okienko, że nie można przedłużyć umowy [bo jej nie ma ofc, dlatego chciałabym ją sporządzić]), lub jeżeli klikam "przenoszę numer" to wywala mnie w abonamenty, a chcę pozostać przy ofercie na kartę. 

 

Nie ma w ogóle takiego przypadku jak mój... Emotikon: sfrustrowany

orange 2.png

 

 

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Yes umowa

Odnośnie do kuponu, to kupon z premii na kartę. Ot po prostu czary komputerów, i jakimś cudem na maksymalne 300 zł, otrzymano kupon na 320 zł 🙂 No bo i czemu nie 🙂

Kupon wprowadza się na https://orange.pl/kupon

Co do zetafonu, wybierz opcję przenoszę numer na abonament. Potem wśród dostępnych ofert powinien być także Zetafon 🙂 Po prostu, ktoś cannot into polish, przepraszamy 🙂

 

Jestem od poniedziałku na dwutygodniowym urlopie, więc nie mogę tego zgłosić - może @Artur dałbyś radę dać znać specom od strony, że powinno być coś typu "przechodzę z numeru na kartę na ofertę z umową"?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange Yes umowa

Z poziomu strony http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony musisz wybrać "przechodzę z karty na abonament" a potem Zetafon. Takie są opcje na dziś mimo, że to nie jest abonament.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Yes umowa

ezgif.com-d0d9fa956aDokładnie jak @Piotrekk85 pisał, gdy ja tworzyłem gifa ^^


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Orange Yes umowa

Tylko że... kiedy wybieram taką opcję (z abonamentem) wywala mnie - tadammm! - w tablety i urządzenia mobilne... Emotikon: zakłopotany

 

orange 3.png