Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MMSy w ofercie na kartę


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MMSy w ofercie na kartę

Czemu to nonsens? Mms nie są aż tak niezbędną usługą dla kogoś. Poza tym są wyróżnikiem dla marki nju czy Orange Flex. Ale zapowiedzi nowej taryfy Zawsze online pokazują, że być może w nowej taryfie będą i mmsy.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

MMSy w ofercie na kartę

Teraz każdy lubi zapłacić i mieć wszystko. Na wszelki wypadek. To że Orange jako jedyna sieć nie ma MMS-ów w pakietach prepaid all-in-one, to po prostu wstyd! I tyle w temacie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

MMSy w ofercie na kartę

Orange ma wiele powodów do wstydu w prepaid. Wspomniane MMSy to oczywiste, ale też brak połączeń oczekujących, zawieszenie poł., zarządzanie pocztą głosową- brak! ( przekierowaniami) są zacofani, a tak hucznie obiecali innowacje rebrandując ideę na Orange, pamiętam te patosy jak dziś " nowoczesna sieć, klienci będą czuć prestiż, przyszłość jest jasna..." śmiech na sali, bo Operatorzy MVNO dają w standardzie, to co Orange od lat nie wdraża nam prepaidowcom!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MMSy w ofercie na kartę

I dlatego zostanę przy swoim że na klasycznym prepaid nie będzie przekierowania. Nową taryfę jak flex łatwiej stworzyć od zera niż aktualizować usługi na paru milionach numerów...

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMSy w ofercie na kartę

No tak @uars , w mojej taryfie Orange One MMS do innej sieci kosztował 20 groszy - hm, sama się zdziwiłam Emotikon: Zaskoczony


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMSy w ofercie na kartę

Istnieje również jeszcze bramka SMS/MMS i za jej pomocą również można wysłać darmowego SMS-a oraz MMS-a

aczkolwiek i ja uważam, że pakiet MMS powinien istnieć Emotikon: Smutny

http://sms.orange.pl/


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

MMSy w ofercie na kartę

 


@uarsnapisał(-a)

Teraz każdy lubi zapłacić i mieć wszystko. Na wszelki wypadek. To że Orange jako jedyna sieć nie ma MMS-ów w pakietach prepaid all-in-one, to po prostu wstyd! I tyle w temacie.


Podasz mi, w którym miejscu Play ma MMS-y w pakiecie?
Poza tym, nie oglądamy się na inne sieci, w przeciwnym wypadku, nie oferowalibyśmy zdecydowanie największej ilosci GB w pakietach.

MMS to obecnie dość niszowa usługa. W 2019 roku, lepiej zamiast MMS-a wysłać zdjęcie, film czy dźwięk za pomocą komunikatorów czy maila. W ten sposób nie trzeba się też martwić czy odbiorca ma odpowiedni skonfigurowany telefon i w ogóle będzie w stanie odebrać archaiczną wiadomość multimedialną 🙂 Pomijam już nieporównywalnie lepszą jakość wyslanego zdjęcia.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

MMSy w ofercie na kartę

@Jarek "W ten sposób nie trzeba się też martwić czy odbiorca ma odpowiedni skonfigurowany telefon i w ogóle będzie w stanie odebrać archaiczną wiadomość multimedialną".

Chwila, chwila. Chyba KAŻDY, kto nie ma starego telefonu z wyświetlaczem monorchromatycznym, będzie w stanie odebrać MMSa. SMSy też na upartego można źle skonfigurować. A może jesteś w stanie wysłać obrazek komunikatorem mając tylko numer telefonu? Komuś kogo nie znasz?

Nie kwestionuję pakietów internetowych, bo te są imponujące.

Wskazuję tylko bardzo dużą lukę w ofercie.

Co do Play, to poprawiam się - tylko Orange i Play nie mają pakietów MMS-ów w pakietach all-in-one.

Ale Play ma jednak pakiety MMS-ów jako dodatkowe usługi.

Więc niestety Orange na kartę jest na końcu (za MVNO).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MMSy w ofercie na kartę

W wielu smartfonach autokonfiguracja nie działa. Można spojrzeć na te forum czy inne dotyczące telko i wpisać w wyszukiwarkę mms.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMSy w ofercie na kartę

Kiedyś kupiłam sobie starter NJU mobile za złotych cztery ( ot tak z ciekawości bo mi się spodobał numer telefonu owej karty ) Jeszcze jej nawet nie rozpakowałam Emotikon: sfrustrowany

Ale pisze na niej - za max 29 zł miesięcznie BEZ LIMITU ROZMOWY, SMS-y, MMS-y, i 10 GB oraz bezterminowa ważność konta po doładowaniu.

Mam pytanie @Piotrekk85  czy NJU to też Orange, a jeśli tak to dlaczego w tej usłudze są MMS-y ?

To taka babska ciekawość mną pokierowała Emotikon: Mrugający