Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

[ Edytowane ]

Witam!

Mam telefon na kartę w ofercie Orange ONE. Nie zamierzam przechodzić na abonament, ponieważ

"karta" jest dla mnie dużo wygodniejsza. 

Potrzebuję drugiej karty SIM, którą będę mógł umieścić w tablecie i używać internetu do nawigacji.

Co miesiąc dostaję darmowe 5 gigabajtów internetu za doładowanie, w sumie mam na plus już około 45 gigabajtów, chciałbym współdzielić internet z tego własnie pakietu gigabajtów również w tablecie.

Skrótowo, potrzebuję drugiej karty tylko do korzystania z internetu, najlepiej bez dodatkowych opłat, w ofercie na kartę, która korzysta z mojego głównego pakietu danych. Wiem, że plus i play mają już takie oferty, ale może obejdzie się bez zmiany operatora. Czy jest możliwość uzyskania drugiej karty? Jednorazowa opłata wchodzi w grę.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 39, Guru ****
  • 23295
  • 11795
  • 1100

Potrzebuję dodatkowej karty SIM tylko z internetem do tabletu, współdzielonej z głównym pakietem

W klasyczny prepaidzie tego nie ma. Ew. alternatywą jest Orange Flex.
.
0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 39, Guru ****
  • 23295
  • 11795
  • 1100

W klasyczny prepaidzie tego nie ma. Ew. alternatywą jest Orange Flex.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 849
  • 611
  • 72

Możesz też udostępnić internet po wifi tabletowi.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Czy dodatkowa karta w orange flex oznacza jakieś dodatkowe opłaty?

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1952
  • 42

https://flex.orange.pl/#/regulaminy - tutaj znajdziesz szczegóły. Obecnie do odwołania dodatkowa karta SIM w Orange Flex jest bezpłatna.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Zespół Nasz Orange
  • 77
  • 376
  • 7

@Szustarol, czy powyższa odpowiedź pomogła w rozwiązaniu Twojej sprawy? Daj znać po przez jej oznaczenie lub jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało, pytaj - z chęcią pomożemy. Bardzo szczęśliwy kot

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |