Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

złączone etykiety w dziale Pomysły


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

złączone etykiety w dziale Pomysły

@Piotrek  @Artur nie wiem czy to przeszkadza w zarządzaniu treścią, pomysłami - gdy edytowałem wcześniej zgłoszony pomysł, w którym wskazałem dwa obszary, których on dotyczy, zauważyłem, że etykiety są złączone: 

zlepka.JPG 

nie jestem pewny, ale sądzę że może to przeszkadzać... więc proponuję dodanie do każdej etykiety - na stałe - spacji na końcu.

4 ODPOW. 4

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

złączone etykiety w dziale Pomysły

W założeniu miało nie być możliwości oznaczenia dwóch etykiet, czyli pomysł miał dotyczyć zawsze tylko jednej kategorii, bo wprowadzenie danej zmiany będzie dotyczyło zawsze albo jednego, albo drugiego - wdrożenie czegoś w aplikacji Mój Orange nie spowoduje, że będzie to działać na stronie i na odwrót. Czy Waszym zdaniem ma to sens? "Od ręki" możemy ustawić tak, aby zawsze można było wybrać jedną etykietę, także w dyskusjach.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

złączone etykiety w dziale Pomysły

@Artur   wiesz, że ja mam dar  Mężczyzna pokazuje język ... a tak bardziej serio. 

Abstrahując od założeń Mrugający mężczyzna fakt jest taki, że mogłem wskazać dwie kategorie…

Co do istoty pomysłu, gdzie takich oznaczeń dokonałem… chodzi mi o ujednolicenie informacji, to po pierwsze i jej poszerzenie, to po drugie. Zdaje się, że takie podwojone wskazanie kategorii zrobiłem dwukrotnie, w ostatnich pomysłach. Natomiast tytułem dopowiedzenia, w pomysłach nie widzimy do jakiej kategorii dany pomysł został przypisany, więc czytający nie ma pojęcia gdzie autor pomysłu widzi potrzebę zmian.

No i po trzecie, najważniejsze, jeśli te moje pomysły mogą zostać zrealizowane tylko w jednym obszarze (o ile zyskają akceptację i zostaną ocenione jako realne do wdrożenia)…  to można je sklonować dla drugiej kategorii Mężczyzna: LOL chociaż, szczerze, to nie wiem dlaczego tak ma być, że w grę wchodzi tylko jedna kategoria.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

złączone etykiety w dziale Pomysły

No i super, że możemy dyskutować, bo to akurat czy tylko jedna kategoria czy kilka to kwestia naszej wspólnej decyzji. Do tej pory wydawało nam się, że wszelkie pomysły będą dotyczyły tylko jednej kategorii i rozpisywanie ich na kilka sprawi, że i tak trzeba będzie je rozdzielać, ale może to niepotrzebne obawy? Masz może przykład pomysłu, który dotyczy więcej niż jednej kategorii?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

złączone etykiety w dziale Pomysły

@Artur  minęło trochę czasu... ale wracam do tematu. Czy zdecydowaliście, że pomysł może dotyczyć tylko jednej kategorii? Bo jeśli tak, to warto by sprawdzić, czy da się zablokować zaznaczenie więcej niż jedna przy zgłaszaniu pomysłu.