Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

różnice w rankingu - czołówka & całość


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5459
  • 18071
  • 186

różnice w rankingu - czołówka & całość

W związku z informacjami o oznaczeniu moich odpowiedzi jako rozwiązanie zerknąłem na rankingi i co widzę: na stronie startowej mam 3 rozwiązania:

rank-cz.1.PNG
 natomiast gdy kliknę "zobacz wszystkich" ... praktycznie w tym samym czasie, widzę, że mam 4...

rank-cz.2.PNG

oczywiście w bieżącym miesiącu? O pozostałym "rozjeździe" wstyd wspominać... bo nie wiadomo jakie dane te rankingi publikują. Co gorsza wszyscy wiemy, że takie "cuda" nawracają.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32575
  • 37651
  • 1375

różnice w rankingu - czołówka & całość

We wrześniu poruszałem ten temat https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Ranking-rozbie%C5%BCno%C5%9Bci/m-p/48041#M5923 i chyba uznaliśmy, że tak ma być. Gdy moderatorzy zaznaczają rozwiązania w starych tematach (z poprzednich miesięcy) tak się dzieje.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5459
  • 18071
  • 186

różnice w rankingu - czołówka & całość

@Piotrekk85  przeoczyłem Twoje opisy... może pokazywane w zestawieniach liczby rozwiązań odnoszą się do dat... ale brak spójności pomiędzy jednym a drugim zestawieniem zaskakuje, a na szukanie po datach, kiedy ktoś napisał posta w odniesieniu do tego kiedy dana odpowiedź została "uznana za rozwiązanie" chyba szkoda czasu... Tym bardziej, że żadne z zestawień nie ma w opisie takiej wskazówki, że liczy takie czy inne "rozwiązania" właśnie z uwzględnieniem daty oznaczonego posta, natomiast w tym "zobacz wszystkie" jest opis informujący o tym za jaki miesiąc jest dane zestawienie - aktualnie "listopad 2017".


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3271
  • 7717
  • 142

różnice w rankingu - czołówka & całość

Te rankingi itd to wyścig jakiś Emotikon: sfrustrowany

Anonim

Nie dotyczy

różnice w rankingu - czołówka & całość


Ron napisał(-a):

Te rankingi itd to wyścig jakiś Emotikon: sfrustrowany


@Ron, nie zgodzę się z Tobą. Spójrz na swój profil, komentarze, polubienia i rozwiązania. Czy to też nie jest miarą Twojej aktywności? Nawet pomysł zyskał szeroką akceptację. Ja też jestem, nieskromnie powiem, przykładem miłego zaskoczenia, że ktoś dba i docenia aktywność. Wybór drogi zawsze pozostaje wyborem każdego forumowicza. Zapewniam Ciebie, że w żadne niejasne konszachty z nikim nie wchodziłem i jakoś tak samo wyszło, że stary zgredzik został docenionyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5459
  • 18071
  • 186

różnice w rankingu - czołówka & całość


Ron napisał(-a):

Te rankingi itd to wyścig jakiś Emotikon: sfrustrowany


@Ron  moim zdaniem informacje o osiągnięciach poszczególnych osób, podobnie jak rangi, poziomy mają służyć dla innych użytkowników jako wskazówka czy ten kto pisze ma u innych uznanie a nie dla "wyścigu".