Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO

Czytałem sobie i przechodziłem, a tu trach! Tylko odświeżenie przywróciło stronęEmotikon: Bardzo szczęśliwy

2017-10-10.png 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO

@Anonim, O ile się orientuje za krytykę jeszcze nikt tu nie dostał bana, za hejt lub wulgarne/obraźliwe treści to co innego. Dlatego Ty jesteś bezpieczny. Szczęśliwy robot

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO

Czasami takie kwiatki się robią... też miałem kilka razy coś takiego 😉 Błędy w kodowaniu podczas majstrowania przy stronie 😉
Anonim

Nie dotyczy

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO


mabud73 napisał(-a):
Czasami takie kwiatki się robią... też miałem kilka razy coś takiego 😉 Błędy w kodowaniu podczas majstrowania przy stronie 😉

@mabud73, zbiegło się to w czasie z wejściem smoka z postem Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Język


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO

Tak to jest... każde odświeżenie strony po zmianach generuje takie"kwiatki" 🙂
Anonim

Nie dotyczy

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO

@AnonimTakie kwiatki dzieją się na Chrome na EDGE już tego nie ma Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO


mabud73 napisał(-a):
Tak to jest... każde odświeżenie strony po zmianach generuje takie"kwiatki" 🙂

@mabud73, nie doczytałeś...to się stało przed odświeżeniem i jakoś tak skumulowało się z tym smokiem. To już drugie takie "spięcie" na linii w ostatnim czasie. Tam była moderacja. Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekTakie kwiatki dzieją się na Chrome na EDGE już tego nie ma Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim, mnie już nic nie zdziwi. Najpierw Windows 7 do kitu, potem przeglądarki, incognito i takie tam. Ma prawo wyskoczyć, jak @mabud73 rzekł, iż "majstrują" z kodowaniem. Wiesz, ile przez zgłaszane błędy zrobiło się przytulniej? Ja się nie boję zgłaszać. Jak widzę, to screen i pooooszło!Emotikon: Mrugający


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO

@Anonim, zasługujesz na miano młodszego krytyka-testera OPL 😛
Anonim

Nie dotyczy

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO

Krytyk, to brzmi dumnie? Zauważyłeś, żebym do gniazda OPL coś...ten tego? Przecież chwalę ich za starania, bo jakoś nie dostałem banaEmotikon: Język @Misiek62 to chociaż był chwalony, ale tego ja się nie domagam. Chcę bananaEmotikon: Język


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

"Kwiatek" w czasie przeglądania NO

@Anonim, odwalasz kawał dobrej roboty 😉 😛

@Artur, dajcie mu bana-na 😛