Nie można wyświetlić tego widżeta.

"ósemka" podłożyła się do logowania

ROZWIĄZANE
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@Piotrekk85, ciekawe, bo prace miały się zacząć od 17:00, a ja logowałem się w IE na forum dużo wcześniej i to samo miałem.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27912
  • 19054
  • 1230

Może część prac rozpoczęła się wcześniej...
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@Piotrekk85, ja stwierdzam fakty. Mógłbym to przyjąć jako pewnik dzisiaj,bo tuż po zalogowaniu się na forum w Chrome, za chwilę powtórzyłem logowanie w IE, gdzie znak nieskończoności wyskoczył. Z kolei to oznaczałoby brak synchronizacji forum. A skoro tak, to oznacza z kolei, że MO pracuje na innym silniku, bo to potwierdzano. Jeżeliby więc występowała pełna synchronizacja, to tak jak w instalacji elektrycznej...jeden bezpiecznik wywalałby wszystko. Poza tym, dwa razy musiałem klikać w przycisk Wyloguj na Chrome i tak samo na IE. W obu przypadkach białe karty po drugim kliknięciu. Nagrałem to, chociaż ze mnie operator, jak z koziej...rajzentaszaEmotikon: Język

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27912
  • 19054
  • 1230

@Konto usunięte: myślałem, że będziemy na tym forum zwracać do siebie bardziej życzliwie.

Można te wątki mnożyć co kilka tygodni, kiedy są jakieś prace modernizacyjne/awarie.. A można wykazać trochę zrozumienia i cierpliwości na wykonanie potrzebnych prac.
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@Piotrekk85, spełniam prośby @WiktoraEmotikon: Szczęśliwy z tego wątku.

Wiktor.JPG