Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

gdzie są posty użytkownika? wg opisy pod avatarem ma ich 3


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

gdzie są posty użytkownika? wg opisy pod avatarem ma ich 3

@Piotrek@PawelW   Kiedyś już zgłaszałem taki błąd a tu widzę sprawa nierozwiązana, albo wróciła....

 

posty.PNGzmieniłem obrazek, bo na pierwszym nie było widać, że nie ma żadnej pozycji na wykazie postów, a na kolejnym zdążyłem wychwycić, że jeden już jest.

 

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

gdzie są posty użytkownika? wg opisy pod avatarem ma ich 3

To chyba wynik moderacji. Mocne słowa padły. Tylko pytanie czy warto zachować ślady moderacji?

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

gdzie są posty użytkownika? wg opisy pod avatarem ma ich 3

@Misiek62, @Piotrekk85 ma rację wpisy Użytkownik dodał w sumie 3 wpisy z czego publiczny pozostał jeden i to po moderacji. Smutny robot A co do widocznej liczby to faktycznie sprawa do dyskusji.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

gdzie są posty użytkownika? wg opisy pod avatarem ma ich 3


@Mikołajnapisał(-a)

@Misiek62, @Piotrekk85 ma rację wpisy Użytkownik dodał w sumie 3 wpisy z czego publiczny pozostał jeden i to po moderacji. Smutny robot A co do widocznej liczby to faktycznie sprawa do dyskusji.

 


Jakoś temat zniknął... mimo to wydaje się mnie, że kwestia podawanych pod avatarem liczb postów mogłaby zostać wyjaśniona, rozstrzygnięta.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

gdzie są posty użytkownika? wg opisy pod avatarem ma ich 3

Sprawę tą zapisaliśmy do zmiany. Niestety nie wiemy kiedy może być zmienione, ponieważ nie jest to najwyższy priorytet. Mamy to oczywiście cały czas na uwadze. Ten użytkownik w każdym razie 3 posty na forum zostawił, dwa z nich nie są widoczne i trzeba by na nowo przeliczyć. Niestety wymaga to zmian w silniku i może potrwać. W skali forum nie ma to aż takiego znaczenia, bo takich postów nie jest za wiele.