Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

Parę minut temu oznaczyłem odpowiedź @Artura jako rozwiązanie w założonym przeze mnie temacie. Za chwilę pojawił się "dymek" z informacją, że @Misiek62 oznaczył rozwiązanie - po co mi to powiadomienie? Po drugie, w moim profilu, w zakładce "ostatnie rozwiązania" pojawił się ten mój temat "Zdezaktualizowany opis czego mogą dotyczyć pomysły" co odczytuję jakoby był to temat, gdzie mam przyznane rozwiązanie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

@Misiek62, nie jestem pewny czy się rozumiemy... Co do powiadomień to raczej nic nie zrobimy, przynajmniej na szybko, bo wymagałoby to zaprogramowania przez nas całego mechanizmu.

Co do wskoczenia tematu do rozwiązań to napisałem, że tak nie powinno być i że to poprawimy (powinny tam być tylko tematy, w których Twój komentarz został oznaczony jako rozwiązanie).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

Gdy zakładasz nowy temat albo dodajesz komentarz to automatycznie zaczynasz obserwować cały wątek i aktywności z nim związane. Gdy obserwujesz wątek to automatycznie otrzymujesz związane z nim powiadomienia. Niestety na chwilę obecną nie mamy możliwości blokowania wyświetlania powiadomień założycielowi tematu, czyli każdy, kto obserwuje wątek otrzyma to powiadomienie.
Co do wskoczenia tematu do zakładki Rozwiązania to nie powinno tak być 😕 Właśnie przebudowujemy nieco profil i w najbliższych tygodniach będzie jego nowa wersja. Jeśli po przebudowaniu błąd pojawi się ponownie - przyjrzymy mu się wnikliwie niczym "Wnikliwiec Niepospolity" 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

@Artur ok, powiadomienia, powiedzmy, że rozumiem - autor ma wiedzieć o wszystkim, nawet, że sam "przyznał" rozwiązanie. Ale nie do końca trafia do mnie potrzeba wyświetlania - ujmowania, takiego własnego tematu w "ostatnich rozwiązaniach" co do których wydawało się mnie, że jest to wykaz rozwiązań, które zostały "przyznane" moim wypowiedziom - postom.

Anonim

Nie dotyczy

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

Ja również tak samo myślę, jak @Misiek62 to, jak dajemy, polubienie tez powinno mnie informować o tym ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

@Misiek62, nie jestem pewny czy się rozumiemy... Co do powiadomień to raczej nic nie zrobimy, przynajmniej na szybko, bo wymagałoby to zaprogramowania przez nas całego mechanizmu.

Co do wskoczenia tematu do rozwiązań to napisałem, że tak nie powinno być i że to poprawimy (powinny tam być tylko tematy, w których Twój komentarz został oznaczony jako rozwiązanie).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

OK @Artur  przeczytałem jeszcze raz, wolniej 😉 pisałeś wcześniej, że błąd z ujęciem w wykazie rozwiązań, do poprawy... 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

😄 No to cieszę się, że się zgadzamy 😉 Błąd nie powinien występować w nowym profilu, który pojawi się za kilka tygodni, a jeśli będzie (odpukać) to go naprawimy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

błędne powiadomienie, ujęcie tematu w rozwiązaniach

@Artur Zrobię test, przyznam Tobie rozwiązanie, zobaczymy co ujmie w wykazie...