Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 34, Ekspert
  • 2570
  • 3447
  • 111

Błędy na wersji mobilnej NO - rozjeżdżające się i dublujące tematy

[ Edytowane ]

Nie chciał bym dublować zgłoszeń @Piotrek, ale nie znalazłem podobnego. Otóż po wejściu w "więcej" na mobilnej w "Odpowiedz jako pierwszy" rozjeżdzają się tematy...

Screenshot_2017-06-02-05-56-35.png

Natomiast na głównej coś je dubluje...dziwne to rozdwojenie, ponieważ temat ten sam a czasy utworzenia i ilości podglądów różne... 

Screenshot_2017-06-02-05-55-21.png

Out do odwołania...

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Pracuję w Orange
  • 163
  • 754
  • 27

[ Edytowane ]

Ojjjjj, dzięki Maciek. Zobaczę jak szybko uda się to doprowadzić do porządku

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

To moje dwa tematy. Nie wiem czemu w trakcie tworzenia tematu opublikowała się jego czesc, a później całość?? Zgłosiłem do moderatorów by usunęli pierwszy post o tej nazwie...jak coś to znowu moja wina.

Ps. Tylko nie druga zolta kartka, proszę 🙇

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 1916
  • 1364
  • 72

[ Edytowane ]

Kiedyś na blogu opublikowały mi się dwa takie same wpisy. Coś u nich musi być na rzeczy Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 2188
  • 2975
  • 113

[ Edytowane ]

pablo_ck napisał:
Nie wiem czemu w trakcie tworzenia tematu opublikowała się jego czesc, a później całość?? Zgłosiłem do moderatorów by usunęli pierwszy post o tej nazwie...

@Konto usunięte luzik. Już usunąłem nadmiarowy post Szczęśliwy mężczyzna.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 2188
  • 2975
  • 113

Odkopuję ten temat @mabud73 z czeluści niebytu Emotikon: Bardzo szczęśliwy - trochę przez przypadek (bo trafiłem na niego przy przenoszeniu tego wpisu) -  dopytując nieśmiało i nieśpiesznie ;-): czy obserwujesz gdzieś jeszcze to rozjeżdżanie w wersji mobilnej?

Poziom 34, Ekspert
  • 2570
  • 3447
  • 111

Jak na razie jest spokój. Co innego się sypie, ale podobno jest to ogarnianie Emotikon: Mrugający

Out do odwołania...