Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zliczanie przeczytanych postów na NO

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zliczanie przeczytanych postów na NO

► Temat został przeniesiony z Pogaduch - Moderator Rafał ◄

A dobrze Wam zlicza te przeczytane posty. Prawie 10 tys. to ponad 300 dziennie, a ostatnio coś rzadziej jestem tutaj. Nie zmienia to faktu, że dziękuję za wyróżnienie 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zliczanie przeczytanych postów na NO

Od strony technicznej nie ma innej opcji, aby sprawdzić czy przeczytaliśmy komentarz, czyli gdy ładujemy stronę, na której jest np. 10 komentarzy to nawet jeśli nie przewinęliśmy strony do samego dołu to zalicza się 10 komentarzy.

W praktyce jednak większość osób czyta dyskusje w całości, więc to zliczanie wyświetlania komentarzy, które nie zostały w rzeczywistości przeczytane - to rzadsze zjawisko, niż mogłoby się wydawać. Zwróćcie też uwagę, że to zliczanie dotyczy wszystkich, więc jak najbardziej jest sprawiedliwe 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zliczanie przeczytanych postów na NO

@Katani1  a skąd ta liczba 10tys postów ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zliczanie przeczytanych postów na NO

Mi się wydaje, że każde wejście w wątek liczy np. 10 postów niezależnie ile przeczytaliśmy. Więc wyświetlenia czy stron w jakimś wątku mogą "naganiać" sporą liczbę (oczywiście jeśli czytać NO po zalogowaniu w przeglądarce).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zliczanie przeczytanych postów na NO


@Misiek62napisał(-a)

@Katani1  a skąd ta liczba 10tys postów ? 


W statystykach.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zliczanie przeczytanych postów na NO

Troszkę pomyliłem się. Obejrzanych stron mam prawie 10 tys., a przeczytanych postów niemal 15 tys. Fizycznie jest to chyba niemożliwe, chyba, że zlicza tak, jak napisał @Piotrekk85.

Anonim

Nie dotyczy

Zliczanie przeczytanych postów na NO

@Katani1, nieważna statystyka. Liczą się dobre chęci i prócz książek na swoich regałach, lubisz czytaćEmotikon: Bardzo szczęśliwy GratulujęEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zliczanie przeczytanych postów na NO

Od strony technicznej nie ma innej opcji, aby sprawdzić czy przeczytaliśmy komentarz, czyli gdy ładujemy stronę, na której jest np. 10 komentarzy to nawet jeśli nie przewinęliśmy strony do samego dołu to zalicza się 10 komentarzy.

W praktyce jednak większość osób czyta dyskusje w całości, więc to zliczanie wyświetlania komentarzy, które nie zostały w rzeczywistości przeczytane - to rzadsze zjawisko, niż mogłoby się wydawać. Zwróćcie też uwagę, że to zliczanie dotyczy wszystkich, więc jak najbardziej jest sprawiedliwe 🙂