Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

kolejny ciąg

3579członków

tym razem rosnący

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Przeoczyłem 3600 członków... chciałem dodać to do poprzedniego posta, żeby nie nabijać licznika, ale system mi zablokował informując że czas edycji minął (wkleiłem komunikat do tematu o błędach), a jak odświeżyłem stronę to dostałem takie info:

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pracuję w Orange
  • 2029
  • 4950
  • 110

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Coś nam tłumaczenie nie wyszło Emotikon: Mrugający Edytować wiadomość można przez 24h od chwili jej dodania... Poprawimy komunikat Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

tradycyjnie oznajmiam ciekawą liczbę

4004członków

na dzisiaj tylko tyle... Emotikon: Mrugający więc obawiam się, że do końca roku nie osiągniemy takiej liczby o której "marzy" Pablo... Emotikon: Smutny 

Pracuję w Orange
  • 2029
  • 4950
  • 110

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

To i tak więcej niż planowaliśmy w tym roku ;-)
Niemniej "nie ilość, a jakość", więc przede wszystkim cieszymy się z tworzenia tu zaangażowanej społeczności Emotikon: Szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 677
  • 1296
  • 34

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

13000.png

Taki widok dziś ukazał się moim oczom Bardzo szczęśliwy mężczyzna

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Mikołaj napisał(-a):

13000.png

Taki widok dziś ukazał się moim oczom Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Ciekawe... @Mikołajże od tego czasu gdy TY napisałeś, licznik nie drgnął:

13000postów
4866członków
234online

wklejam kopię trzech pól, liczba członków też całkiem przyjemna... a co ciekawe różna od uchwyconej przez Ciebie

może dodam też obrazek Emotikon: Mrugający

NO-liczby.JPG

Zespół Nasz Orange
  • 677
  • 1296
  • 34

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Faktycznie coś zatrzymał się z wrażenia! @Piotrek, @Natalia

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 33, Ekspert
  • 2256
  • 2932
  • 103

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

...też tak obserwuję od pewnego czasu...stoi na szczęśliwej trzynastce i ani drgnie, gdzie ilość zarejestrowanych użytkowmników i użytkowników on line zmienia się...

@edit: coś się ruszyło Emotikon: Szczęśliwy

licznik.jpg

Zapraszam do aktywnego udzielania się na Nasz Orange pt "Zostań Herosem NO". Szczegóły tutaj

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

I w cżlonkach skoczyło...

4884członków

tradycja ... Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz