Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 26, Specjalista
  • 720
  • 1534
  • 34

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

I tak oto mamy 2000 członków naszej społeczności!

k,MjczNTUyNjUsNTE1NjQ3,f,syl119lm

@krzys gratuluje i zapraszam przedstaw się nam w tym temacie.

Spodziewaj się też od mnie prywatnej wiadomości, czeka na Ciebie mała niespodzianka! Mrugający mężczyzna

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Pracuję w Orange
  • 165
  • 775
  • 27

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

@krzys, cześć  ;-)

2000 robi wrażenie, dziękujemy Emotikon: Szczęśliwy

2000.jpg

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 18, Komentator
  • 45
  • 89
  • 0

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Witajcie nowi i "starzy". . . Emotikon: Mrugający 2381 członków zobowiązuje Emotikon: Mrugający

Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

@Astis dokładnie Emotikon: Mrugający Liczba jest imponująca.

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5281
  • 110

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

@Astis, "synu marnotrawny", jesteś jak bumerang - znikasz i powracasz Emotikon: Mrugający)) Witaj ponownie! Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 36, Guru *
  • 3729
  • 5290
  • 135

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Dzisiaj stwierdziłem niezłą liczbę członków ... jakby ciąg - ponawiam pozdrowienia dla obecnych i przyszłych - nowych użytkowników Naszego - Społeczności Orange - Forum.

2468członków

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 36, Guru *
  • 3729
  • 5290
  • 135

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Smutny mężczyzna przeoczyłem 2500 członków...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 36, Guru *
  • 3729
  • 5290
  • 135

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Ale 2543 też wygląda fajnie Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 36, Guru *
  • 3729
  • 5290
  • 135

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Misiek62 napisał(-a):
Ale 2543 też wygląda fajnie Emotikon: Szczęśliwy
Niezły przyrost

2555
członków  

Konto usunięte
Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

I już 9000 tyś komentarzy, kolejny okrągły mi przypadł ;p żbliżamy się do magicznej liczby 10 000 tyś. Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz