Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Pracuję w Orange
  • 1152
  • 8669
  • 23

Zatrzymane chwile

Jak wszyscy, to wszyscy 🙂 Ja z racji L4 znalazłam czas na przedświąteczną wizytę u fryzjera 😄

 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Aśka_Mnapisał(-a)

Jak wszyscy, to wszyscy 🙂 Ja z racji L4 znalazłam czas na przedświąteczną wizytę u fryzjera 😄

 


Uwiecznię tę chwilę, bo fajna fryzurka 😃

NO.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Aśka_M , jak ślicznie fryzjerka przyozdobiła fryza...wow!!!Emotikon: Bardzo szczęśliwy To mamy komplet, tylko coś nam @Wojciech  się upiera, jak "upadły Anioł" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Nasz poziomica ;-)Nasz poziomica 😉

No i zamiana ról w zaprzęgu św. Mikołaja...znaczy się, od teraz honory pełnił będzie @Wiktor  w doborowym zaprzęgu @Kinga  i @Bartłomiej Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wiktor.PNG


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3284
  • 7778
  • 142

Zatrzymane chwile

Ja tam się ciesze, że została główna grafika. Nie każdy obchodzi świeta Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Ron  z przyczyn wyższych wisi jeszcze i fajnie, bo jakby nie modernizacja forum, to zmieniono by na świąteczną 😃

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Ronnapisał(-a)

Ja tam się ciesze, że została główna grafika. Nie każdy obchodzi świeta Emotikon: Mrugający


@Ron , nie powiem, żeby w tym przedświątecznym nastroju, nie było miejsca dla Ciebie. Sercem chyba jakoś to ogarniasz? Śmialiśmy się dzisiaj z żoną, że sporo ludzi robi psikusa swoim bliskim i uciekają tam, gdzie pieprz rośnie. Na Copacabana możesz się byczyć, albo w obleganym Zakopanem. Najważniejszym, to zdrowym być Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3284
  • 7778
  • 142

Zatrzymane chwile


@Anonimnapisał(-a)

Najważniejszym, to zdrowym być Emotikon: Bardzo szczęśliwy

To niestety jest najważniejsze Emotikon: Szczęśliwy

 

Zamiast wyjazdów wolę komputer i tv - no ok siłownię też zaliczę  Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Ron , to się nazywa prawdziwa wolność wyboru. Homo sapiens jednak to stadne stworzenia i czasem tęsknota za tym jest ogromna. Ale co my możemy o tym wiedzieć, jak wojen nie przeżyliśmy.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Z refleksem szachisty wklejam dzisiejsze cyferki, a właściwie zbieżność niektórych

440.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19200
  • 55462
  • 750

Zatrzymane chwile

@Anonim masz swój udział Emotikon: Mrugający w łapaniu cyferek. Emotikon: Bardzo szczęśliwy