Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@byczyn_86 , to nie takie szufladkowanie, a mimo to, dowiesz się więcej o sobie, jak potwierdzisz lub zaprzeczysz. @ketrasaArtur  zresztą też. Co, dygasz się? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zatrzymane chwile

Boje sie, ale niech bedzie. W koncu twardym trza byc a nie mietkim. @Anonim UWAGA - Potwierdzam

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@byczyn_86napisał(-a)

Boje sie, ale niech bedzie. W koncu twardym trza byc a nie mietkim. @Anonim UWAGA - Potwierdzam


Synu kochany! Jaki jestem dumny z Ciebie, że "załapałeś się do ekipy drwali" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Taki twardziel szybko nie "wymięka" Emotikon: LOL


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zatrzymane chwile


Synu kochany! Jaki jestem dumny z Ciebie, że "załapałeś się do ekipy drwali" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Taki twardziel szybko nie "wymięka" Emotikon: LOL


@Anonim TATA? Emotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8420
  • 53

Zatrzymane chwile

hop do Pogaduch Panowie Szczęśliwa kobieta


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18481
  • 52908
  • 716

Zatrzymane chwile

Tak się dzisiaj zastanowiłem nad naszymi osiągnięciami na NO. W śród nas od dawna nie pojawił się @Piotrekk85, a tu ciekawe osiągnięcia go ominęły. 70 k użytkowników, 1 k w Pogaduchach, Pogaduchy 2.0 Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jest czym się chwalić, a można by było po świętować razem z nim te nasze osiągnięcia Emotikon: Mrugający Może by tak zajrzała na NO Emotikon: Szczęśliwy Gro postów i pomocy na NO zawdzięczamy właśnie @Piotrekk85 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zatrzymane chwile

Pssss.... próbuję wywołać wilka z lasu 😉 Jak się uda, to @Bartłomiej zatańczy nam na filmiku 😁

 

Edit: Dawaj @ketrasaArtur  do pogaduch, bo robimy 3.0 😄

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Będzie miła pamiątka dla nich, a także najbliższych...i to całkiem za friko Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1 Wojtek.PNG2 Bartek.PNG3 Kinga.PNG4 Rafał.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Ktoś zwolnił Mikołaja...znaczy się @Bartłomiej a z fuchy bycia Mikołajem i kazał pędzić do dzieci w zaprzęgu...smutne to...z kopyta kulig rwie Emotikon: Zaskoczony

Renifer św.MikołajaRenifer św.Mikołaja


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8420
  • 53

Zatrzymane chwile

@Anonim nie do końca zwolnił... zobligowałem się do pomocy @Kinga, gdyż bez tego zabiegu, był by tylko jeden "renifer", który uciągnąć by musiał zaprzęg z dwoma "mikołajami", tak jest sprawiedliwiej - dwa renifery i jeden @Wiktor _znaczy się "mikołaj"_ Szczęśliwa kobieta