Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zatrzymane chwile

@Anonim, jakie błędy? 😄 Widzimy, że się starasz i poznajesz społeczność, to bardzo fajne. A o co chodzi z tym "liczba userów wzrosła o dużo więcej niż posiada na fali rezerwisty jego metr krawiecki"? Metr krawiecki rezerwisty? 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


Artur napisał(-a):
@burebusek, jakie błędy? 😄 Widzimy, że się starasz i poznajesz społeczność, to bardzo fajne. A o co chodzi z tym "liczba userów wzrosła o dużo więcej niż posiada na fali rezerwisty jego metr krawiecki"? Metr krawiecki rezerwisty? 🙂

@Artur, metr krawiecki ma 150 cyferek, a liczba userów , o których wspomniałem, jest wyższa. To w tym przypadku chyba dobrze, no nie? W wojsku cyferka odcinana uczyła jeszcze czegoś innego niż radość. To "trepy umilały" życie.Mężczyzna pokazuje język


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zatrzymane chwile

Aaaa, ok, ja już z pokolenia, które wyleciało z obowiązkowej służby wojskowej, więc stety/niestety nie znam tych "umilaczy" 😉
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


Artur napisał(-a):
Aaaa, ok, ja już z pokolenia, które wyleciało z obowiązkowej służby wojskowej, więc stety/niestety nie znam tych "umilaczy" 😉

@Artur, ja też już wyleciałem z tego obowiązku. Sądząc jednak po wpisie, Ty wyleciałeś, a mnie to jeszcze weszło w pięty...ot, taka przerwa w życiorysie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

No to już mamy 7500 userów.

 

7500.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Fanfary dla 7600-ego usera!

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Już mamy 7600

Przechwytywanie1.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Wykazałem się refleksem...po kiwi....chyba, hi,hi Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

17285postów
7700członków

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zatrzymane chwile

Taki news: Ponieważ liczba osób online nie ma dużego znaczenia, a do tego jest też na dole strony, planujemy niedługo zastąpić tę wartość liczbą rozwiązań, bo przecież to dodawanie rozwiązań jest jednym z podstawowych celów Społeczności, prawda? Co o tym myślicie? 🙂