Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wylogowanie z błędami

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

@Piotrekk85, ale działa sobie, jak się mi marzyło, więc nie w tym był problem. Obym nie za szybko pochwalił.

@Artur, już dosyć słodzenia. Nawet na IE nie wylogowało mnie przed chwilą, toteż piszę o tym.

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

4 tygodnie minęło i na IE za pierwszym podejściem nadal nie wylogowywuje (bez blokowania):smileytongue:

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

Wyloguj nie działa za pierwszym podejściem na Chrome. Rzadkością bywa poprawność, więc skorzystałem z okazji, by to przypomnieć. Zaraz będzie druga próba po publikacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wylogowanie z błędami

W innym wątku była już odpowiedź w tej sprawie.
Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

To się nie mieści w głowie, że można być wylogowanym, bo tak pokazuje strona główna NO, a po wyczyszczeniu przeglądarki, kliknięcie tylko w zakładkę forum, ustanawia z automatu połączenie. Jak mam więc traktować moje "bezpieczeństwo" @Wiktor? Miałeś testować i co Ci wyszło? Dzisiaj z Chrome na PC masz ode mnie sygnał o nieprawidłowej funkcjonalności przycisku Wyloguj. 

@Wiktor, porozmawiaj na zapleczu o tym problemie, ponieważ przed chwilą doświadczyłem kolejnego czary-mary. Po kolei więc:

najpierw wylogowany kliknąłem w moją zakładkę;

automat jakiś mnie zalogował;

wpisałem frazę do odpowiedniego tematu, w którym pisałem powyższy tekst;

publikuj-wylogowało mnie, więc wpisałem dane logowania;

pojawił się komunikat-zrobione, przejdź do posta czy jakoś tak i przeżyłem szok...tekst nie zniknął, tylko pojawił się w pierwotnej postaci w tym temacie.

Dodam, że nie kopiowałem i nie sprawdzałem, czy zapisuje się w wersji roboczej, więc tym bardziej dziwne.

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

To nie jest jeden problem z wylogowanie ale jak obserwuje NO to raz jest ktoś wylogowany o godzinie 8.32 a raz 5.40 oczywiście tego samego dnia i tak na przemian. 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Wylogowanie z błędami

... I nadal przeprowadzam testy. Proszę jeszcze o cierpliwość 🙂

Pokaż szczegóły

wpisałem frazę do odpowiedniego tematu, w którym pisałem powyższy tekst;

publikuj-wylogowało mnie, więc wpisałem dane logowania;

pojawił się komunikat-zrobione, przejdź do posta czy jakoś tak i przeżyłem szok...tekst nie zniknął, tylko pojawił się w pierwotnej postaci w tym temacie.

Dodam, że nie kopiowałem i nie sprawdzałem, czy zapisuje się w wersji roboczej, więc tym bardziej dziwne.

Rozumiem, że tworzyłeś treść posta, a następnie kliknąłeś w Publikuj. Po czym okazało się, że jesteś wylogowany... Dlatego zalogowałeś się i po zalogowaniu okazało się, że ta treść została już opublikowana - tak?

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

@Anonim  też u mnie się tak zdarzało, ja to się tym nie przejmuje, kiedyś pisałem w tym temacie to wylogowanie powinno oznaczać wylogowanie. 

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami


@Wiktornapisał(-a)

... I nadal przeprowadzam testy. Proszę jeszcze o cierpliwość 🙂

Pokaż szczegóły

wpisałem frazę do odpowiedniego tematu, w którym pisałem powyższy tekst;

publikuj-wylogowało mnie, więc wpisałem dane logowania;

pojawił się komunikat-zrobione, przejdź do posta czy jakoś tak i przeżyłem szok...tekst nie zniknął, tylko pojawił się w pierwotnej postaci w tym temacie.

Dodam, że nie kopiowałem i nie sprawdzałem, czy zapisuje się w wersji roboczej, więc tym bardziej dziwne.

Rozumiem, że tworzyłeś treść posta, a następnie kliknąłeś w Publikuj. Po czym okazało się, że jesteś wylogowany... Dlatego zalogowałeś się i po zalogowaniu okazało się, że ta treść została już opublikowana - tak?


Dokładnie tak @Wiktor. I na dodatek, smacznie sobie chrapałem ponad godzinkę, a byłem i jestem online od 139 minut, jak sprawdzałem. @Anonim, co trzeba jeszcze uczynić, by "drzwi" za sobą skutecznie zamknąć? Na lokomotywie, jak "fachowcy" nie potrafili zreperować zamków do kabin, czy przedziałów, trzeba było użyć "magicznej siły" i p........ć drzwiami, by się zamknęłyEmotikon: Język Ale one się nie roztrzaskały i na forum może też trzeba działać niekonwencjonalnie?

Anonim

Nie dotyczy

Wylogowanie z błędami

@AnonimJuż wysłałem film na PW do @Wiktor jak to działa.