Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie konta z Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Usunięcie konta z Nasz Orange

Nie wiem w ogóle o co tu chodzi, czy sam usunął ?? o co kaman Emotikon: zakłopotany


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Usunięcie konta z Nasz Orange

@vdsl, zostałeś wywołany do tablicy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Usunięcie konta z Nasz Orange

@Kierus57: nie będę odnosił się do słów używanych przez vdsl2, bo ich nie rozumiem. Na dziś trzeba pamiętać, że korzystając z Nasz Orange trzeba używać konta z portalu orange.pl (ono może być powiązane z aktywną usługą Orange lub na maila/telefon z dowolnej sieci). Usunięcie konta na Nasz Orange nie powoduje skasowania konta na portalu orange.pl (choć to w innej zakładce można zrobić). Skasowanie konta powoduje wymazanie wszystkich danych (priv, profil, avatar), a zostają publiczne wpisy. Podobnie działają inne fora oparte na phpbb3, vbulletin itp. Podejrzewam, że w zawieszeniu chodzi o to, że pozostaje konto na portalu orange.pl (jest to trochę zagmatwane).

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie konta z Nasz Orange

Może inaczej, komp był bez opieki, ale sam bym tego nie zrobił, od teraz na Hasło go blokuję.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Usunięcie konta z Nasz Orange

Konta są powiązane zwykle z konkretną usługą Orange i gdy usługa jest wyłączana - konta w portalu, a także powiązane z nim konto na forum są usuwane. Nie wiem czy to było przyczyną czy osoba, o której mowa sama usunęła konto, ale - co najważniejsze - była świadoma tej zależności i zaproponowaliśmy jej, jak robimy w przypadku osób z wysoką rangą na forum, że możemy przenieść jej osiągnięcia na nowe konto. Nie była jednak zainteresowana i konto przepadło. Automatycznie usuwane są nie tylko wiadomości prywatna z tą i do tej osoby, ale także jej nazwa użytkownika w otagowaniach.

 

Jednocześnie mi również wydaje mi się, że nie powinniśmy rozmawiać o kimś, kogo tu nie ma, więc proszę, aby następne posty w dyskusji były o samym działaniu forum, a nie o osobach. Gdyby ktoś potrzebował to wątpliwości rozwiejemy przez PW.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Usunięcie konta z Nasz Orange

@Arturjak to nie ma, skoro jest. Tworzycie fikcję. Jak rozumiem, człowiek nie mający usługi w Orange nie może się zarejestrować i brać udziału w dyskusji? Śmieszne.  Forum jest zamknięte. Powinno się to głośno powiedzieć.

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie konta z Nasz Orange

Konto jest jeszcze aktywne ma Mój Orange i jest pod innym nickiem niż ma Nasz Orange.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Usunięcie konta z Nasz Orange

@tmobile1 czy to ty @vdsl? Witaj kolego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Usunięcie konta z Nasz Orange

@Kierus57: każdy może założyć konto podając maila i telefon w dowolnej sieci. Więc także nie klienci mogą się rejestrować. Mail i telefon nie jest używany w minimalnej wersji do celów reklamowych.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Usunięcie konta z Nasz Orange

A @Artur mówi coś innego,że konta są powiązane z usługą w Orange.