Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tworzenie posta a spam

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tworzenie posta a spam

błąd odpowiedzi.JPGspam czy nie.JPGTym razem troszkę dłużej trwał mój upór w publikacji, pomimo komunikatu o ochronie przed spamem. W drugim oknie tworzyłem bez problemu, a w międzyczasie szukałem sposobu na wyskakujące błędy. Żeby nie było na moje rozkojarzenie, to uchwyciłem jedynie dwa wycinki obrazujące tę sytuację.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Tworzenie posta a spam

@bronzub  kilka razy tak miałem, ale ze względu na ilość zamieszczanych przeze mnie postów uważam, że to niska szkodliwość społeczna zjawiska... 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Tworzenie posta a spam

@bronzub ten pierwszy komunikat teraz niedawno mi wyskoczył. Potem się okazało, że zostały zamieszczone pod rząd dwa takie same posty. Jak to sporadycznie, to szkoda zgłaszać, ale jak u innych też takie problemy występują, to już warto przyjrzeć się zaistniałej sytuacji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tworzenie posta a spam

@ketrasaArtur , albo ja tak działam na tworzone przeze mnie posty, albo mało komu, lub wcale nie chce się nikomu zgłaszać. No i wtedy wyjdzie na to, że się czepiam😊 Nie chcę z "gubionych śrubek" zmontować form NO bis😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Tworzenie posta a spam

@bronzub  kilka razy tak miałem, ale ze względu na ilość zamieszczanych przeze mnie postów uważam, że to niska szkodliwość społeczna zjawiska... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tworzenie posta a spam

@agat13 , w takim razie, po "merytorycznym namyśle", ten temat uważam za rozwiązany😀 Przyjmiesz na klatę?😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Tworzenie posta a spam

@bronzub skoro muszem... Gotów jestem do poświęceń 🤣


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Tworzenie posta a spam

@bronzub kto jak kto, ale Ty powinieneś wiedzieć że taki "błąd" wraca od czasu do czasu... w czeluściach mojej pamięci znajduję przypadki że i mnie dotykała "ochrona przed spamem"...

 

kurcze zmęczenie czy coś... uzupełniłem pierwsze zdanie o brakujące słowo 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Tworzenie posta a spam

Ale ladny Mikolaj na tych obrazkach😁


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Tworzenie posta a spam

Też uważam, że nie jest dość nachalny jego mość filtr antyspamowy, więc możesz spokojnie @bronzub  czynić honory😉. Gdyby jednak była to sytuacja nawracająca zbyt często i również u innych to przyjrzymy się oczywiście sprawie 😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tworzenie posta a spam

Choinki jeszcze nie zdjąłem, ale zieleń ramki zrobi tutaj dobre wrażenie. Wedle życzeń @agat13 😊

@Misiek62 , co mi szkodziło, że postanowiłem "odkopać" starocie? Odzwyczajony, brakowało mi przebierania paluszkami po klawiaturze😀