Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

A gdyby tak wprowadzić zmiany w obszarze nawigowania w tematach? Da się, czy struktura forum jest sztywna?

 

Choodz mi np. o to żeby u góry tematu dodać możliwość przejścia do "poprzedniej" i "następnej" podstrony. A może mechanizm odwrotny od "do góry" czyli szybkie przejście "w dół"?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Proponuję dodać w dziale "oferta", albo "baza wiedzy oferta" informacje o promocjach czasowych dla aktualnych klientów, wzbogaceniu pakietów np. jak w tv kanał "romance.tv" do końca roku dla wszystkich,  albo innych podobnych "akcjach" z których skorzystanie nie wymaga podpisywania nowych umów i ponoszenia dodatkowych opłat.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

No to, Mistrzu @Misiek62, dzięki ogromne za sugestie i po kolei 🙂

 

Co do Orange Finanse to w dużej mierze wzorowaliśmy się na popularności kategorii na starym forum. Pytań o OFin było niewiele, podobnie jeśli chodzi o Orange Energię, ale jeśli zaczną się tu pojawiać, np. w propozycjach tematów to na pewno pomyślimy o dodaniu.

 

Pomysł z nawigacją ciekawy i kilku osobom, które tak jak my maniakalnie przeglądają społeczność i chętnie skaczą po tematach pewnie by się przydał, ale dla zdecydowanej większości chyba zbędne... Wiesz, Misiek, spece od UX powtarzają nam, że "lepiej zostawiać tylko funkcje, z których korzysta większość, bo inaczej tracimy na czytelności i większość będzie się gubić". Sprawdzimy z programistami czy moglibyśmy dodać taką funkcję opcjonalnie, aby można było włączyć sobie w opcjach.

 

Co do kategorii z ofertami promocyjnymi to pamiętasz projekt nowych kategorii, który między innymi z Tobą konsultowaliśmy? Będzie tam kategoria typu "szukam nowej oferty" i to bardzo fajny pomysł, aby dodać tam przypięty wątek, w którym będziemy wszyscy dorzucać info o jakichś fajnych promo. Super, dzięki! Przy okazji czytającym przypominam, że w appce Mój Orange też są informacje o bieżących promocjach, ostatnio się trochę pozmieniały i są tam też oferty partnerów.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur dzięki za ustosunkowanie się do moich propozycji. Co do finansów, nie tyle chodziło mi o jakieś dyskusje ile o info w bardziej potocznym języku a nie tylko oferta, regulamin i mocno prawniczy język. Nieskromnie powiem, że go co do zasady rozumiem, ale przecież nie chodzi tylko o mnie ale też o innych użytkowników.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):

Cześć, jeśli masz jakiś pomysł czy sugestię, na to co moglibyśmy zrobić lepiej w Nasz Orange to daj nam znać 🙂

Każda sugestia jest ważna, twórz z nami Nasz Orange.

 

Swój pomysł umieść w komentarzu poniżej.


   Tak mi przyszło do głowy dziś z samego rana....

Może ogłosić jakiś konkurs fotograficzny dla fotek robionych wyłącznie telefonem (we właściwościach zdjęcia można odczytać kiedy i czym było robione)

Tematyka: np.  przyroda

cykliczny:     - wiosna - lato - jesień - zima    - czyli co kwartał 

  Oczywiście jako nagrody jakieś gadżety-upominki  😄

Fotki do wykorzystania w materiałach reklamowych Orange

 

PS. Jak się budzę za wcześnie to mi jakieś głupoty do głowy przychodzą....ale nie zawsze... 😄

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

A ja z innej beczki, lubię podglądać statystyki użytkowników (z profilu) ... i brakuje mi wykazu "utworzonych tematów"


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):


Tak mi przyszło do głowy dziś z samego rana....

Może ogłosić jakiś konkurs fotograficzny dla fotek robionych wyłącznie telefonem (we właściwościach zdjęcia można odczytać kiedy i czym było robione)

Tematyka: np.  przyroda

cykliczny:     - wiosna - lato - jesień - zima    - czyli co kwartał 

  Oczywiście jako nagrody jakieś gadżety-upominki  😄

Fotki do wykorzystania w materiałach reklamowych Orange

 

PS. Jak się budzę za wcześnie to mi jakieś głupoty do głowy przychodzą....ale nie zawsze... 😄

 

 


Ja to też bardzo lubię oglądać zdjęcia i mi się podoba ten poranny pomysł 😄 W nowych kategoriach będzie dział "offtopic"i gdy będzie nas trochę więcej to takie mini konkursy powinny sprawdzić się supr, dzięki!


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1071
  • 27

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Misiek62 , fajna sugestia 😉 Dorzucam od razu do listy. Bedziemy robić lekkie zmiany w profilu to od razu uwzględnimy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):
@Misiek62 , fajna sugestia 😉 Dorzucam od razu do listy. Bedziemy robić lekkie zmiany w profilu to od razu uwzględnimy.

Czekam 😉

 

i pozdrawiam ekipę.

 

@Piotrek ale lajka mi skąpisz Zakłopotany mężczyzna


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

No kurde, @Piotrek, nie wiedziałem, że z Ciebie taki skąpilajk 😛 @Misiek62, łap ode mnie dwa 😄