Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):

Cześć, jeśli masz jakiś pomysł czy sugestię, na to co moglibyśmy zrobić lepiej w Nasz Orange to daj nam znać 🙂

Każda sugestia jest ważna, twórz z nami Nasz Orange.

 

Swój pomysł umieść w komentarzu poniżej.


Lubię wracać do źródełka Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Czy trzy listy zagadnień z wyszczególnionymi tam tematami na stronie głównej NO celowo różnią się po najechaniu kursorem w konkretny temat? Popularne tematy nie podświetlają tematów na orange, natomiast Nowe rozwiązania i Ogłoszenia już tak.

Zrzut ekranu (206).png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Czy jest możliwość odchudzenia nieco skryptów do NO? znów się coraz dłużej ładuje strona główna...
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

"Pierwsze lądowanie w Nasz Orange"-czy mogliby programiści spowodować, żeby pojawiało się to okienko tylko u tych userów, którzy nie dokonali wszystkich czynności związanych z ich ustawieniami profilowymi? Bo u mnie zaczyna się krew burzyć. Okienko z ankietą mi nie przeszkadza, bo może będę miał ochotę co jakiś czas coś podpowiedzieć, skoro tutaj moja prośba nie znajdzie rozwiązania? Rozumiem, że są priorytety,...eciki, etc., więc niech np. @Piotrek albo @Artur "da głos" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
Czy jest możliwość odchudzenia nieco skryptów do NO? znów się coraz dłużej ładuje strona główna.

@Piotrekk85, czy Ty nie za wcześnie się "wyklułeś"? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

To nie pogaduchy! 😄
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Piotrek @Artur Mi osobiście brakuje brak po numerowanych postów.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Jeśli jeszcze tego nie było to kliknięcie na stronie głównej na jedną z pozycji w spisie nowych postów powinno przenosić do ostatnio napisanego postu, a nie za każdym razem do pierwszej strony.
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


p2225 napisał(-a):
Jeśli jeszcze tego nie było to kliknięcie na stronie głównej na jedną z pozycji w spisie nowych postów powinno przenosić do ostatnio napisanego postu, a nie za każdym razem do pierwszej strony.

@p2225Zobacz poniżej 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Wiecie co... Muszę przyznać, że ja też już się gubię w tym co już zostało zgłoszone, a co nie, co już zostało naprawione, a co jeszcze kodujemy...

 

Co Wy na to, abyśmy zrezygnowali ze zgłaszania błędów i sugestii w formie komentarzy jak do tej pory, a zamiast tego z każdego błędu/sugestii robili nowy temat?

 

Wtedy w jednym temacie rozmawiamy o jednym konkretnym błędzie/sugestii i oznaczamy rozwiązanie, gdy np. zostanie naprawiony. Co o tym myślicie?

 

W kategorii "O społeczności" chyba znajdzie się miejsce 😉

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/bd-p/O-spolecznosci

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

To jest myśl idąca w dobrym kierunku. Tylko że rozwiązanie mógłby wtedy oznaczyć ktoś zajmujący się konkretnym problemem, żeby nie doszło do samowolki z nadinterpretacją. Resztę proponuję zamknąć kłódeczką, by nie było bajzlu (sorki).