Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ha ha, gdyby ode mnie zależał urlop @Mikołaja to byłbym egoistą i prosiłbym, aby w pracy był 24/dobę, abym ja miał mniej do ogarniania 😛

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
ha ha, gdyby ode mnie zależał urlop @Mikołaja to byłbym egoistą i prosiłbym, aby w pracy był 24/dobę, abym ja miał mniej do ogarniania 😛

@Artur  a TY nie jesteś 24/7 ??

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur, @Piotrek, pytanie za 100pkt...jest możliwość w wersji mobilnej przypisania emotikonek nie w html-u, tylko w skrótach? Działają tylko te 🙂 😞 😉 a np te 😛 😕 😄 już nie 😞
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@mabud73  pewnie jest, tylko trzeba by nad tym chwilę usiąść 🙂 Tak więc proszę teraz o Twoje 100 pkt 🙂 W czym "płacisz", w złotówkach czy lajkach?? 😜 😜 😜


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Anonim, jak będziesz na zlocie, to koparką Cię przewiozę 😉 a moja sugestia wiąże się z coraz częstszym korzystaniem z NO na komie i wiadomo jak w telefonie wygląda strona wyświetlana w wersji na kompa...niestety/stety emotki w niektórych przypadkach są dość ważne (np ułatwienie w odgadnięciu formy przekazu)...wiem marudzę 😉

@edit...upsss 😉 jednak niektóre działają 😄 😛
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Bo może programiści właśnie pracują 😜 Dużą masz tą koparkę?? Ja bym zaorał nią jedną część Warszawy - dokładniej ul. Wiejską 😜 😜 Jak sama nazwa mówi niech rosną tam ziemniaki, marchewka, etc...a nie.....ale miało nie być polityki, zapomniałem 😜


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Artur napisał(-a):
ha ha, gdyby ode mnie zależał urlop @Mikołaja to byłbym egoistą i prosiłbym, aby w pracy był 24/dobę, abym ja miał mniej do ogarniania 😛

@Artur  a TY nie jesteś 24/7 ??

 

 


Ja jestem, gdy... mam ochotę Emotikon: Bardzo szczęśliwy A że lubię z Wami gadać, to jeśli akurat nie spotykam się z kimś (jak wczoraj) lub nie śpię to zwykle jestem dostępny 🙂

 

Dobry pomysł z emotami, @mabud73. Obiecuję, że sprawdzimy i postaramy się prędzej czy później zrobić takie automatyczne zamienianie.

 

btw, a jakie znaki Waszym zdaniem powinny się zamieniać? Mi przychodzą do głowy:
🙂 🙂 😉 😉 😄 😄 ❤️ 😐 😐 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur   a gdyby tak jeszcze inne emocje?

 

😞 ;( ;-( 😞 😕

😮

:x :-x

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Przyjmujemy, tylko pamiętajmy, że muszą pokazywać emoty, które już mamy do wyboru 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):

Cześć, jeśli masz jakiś pomysł czy sugestię, na to co moglibyśmy zrobić lepiej w Nasz Orange to daj nam znać 🙂

Każda sugestia jest ważna, twórz z nami Nasz Orange.

 

Swój pomysł umieść w komentarzu poniżej.


@Piotrek, wróciłem do źródła, bo za dużo się dzieje w temacie "Błędy w Nasz Orange".

Offline w/w (pogrubiony) czytam do 67 strony, online do 27-ej. Spróbuję jeszcze wszystko ustawić na domyślne, bym miał pewność. Ale szukanie w sugestiach też się chrzani. Lupa rozjaśnia podpowiedzi, ale niekoniecznie zawsze. Czy coś zostało uproszczone?

sugestie