Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Pierwsze zdjęcie pokazuje ze jest zalogowany 

Przechwytywanie.PNG

Po naciśnięciu wyloguj się jestem dalej zalogowany 

Przechwytywanie1.PNG 

Drugie naciśnięcie wyloguj się jest już biały ekran  

Przechwytywanie2.PNG

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Artur

1- jestem na stronie https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/NO-nie-pozwala-mi-si%C4%99-wylogowa%C4%87/m-p/733...
2-z tej jednej, jedynej otwartej karty klikam w trzy kropki Wyloguj
2-nie wylogowało mnie
4-klikam drugi raz i "dostaję" białą kartę z adresem https://nasz.orange.pl/exhhy82953/plugins/custom/orangepolska/orangepolska_saml/dologout/redirect
5- likwiduję w niej link, pozostawiając adres logowania https://nasz.orange.pl/ > Enter i mam z powrotem stronę gotową do zalogowania. To zachowanie było przeze mnie już opisywane. Może ciut innymi słowami, ale zachowanie identyczne. Po wylogowaniu mnie, nie widzę siebie na dole online ani pod Specjalne, bym był dopiero co zalogowany.

@Artur, sprawdzałem przed chwilą stan mojej aktywności online. To jest dowód na nieskuteczność wylogowania do poobiedniej sjesty, czyli spałem online.

bb.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NO nie pozwala mi się wylogować

A jeśli pojawia się Wam biała strona i ręcznie wchodzicie na stronę główną nasz.orange.pl to na górnym pasku macie informacje że jesteście zalogowani?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

@Anonim, proszę przeczytaj jeszcze raz co napisałem kilka postów wyżej. Zarówno informacja o byciu zalogowanym w profilu (zielona lampka) jak i inne elementy wizualne sprawdzające status zalogowania (np. informacja o zalogowanych osobach na dole strony) może mieć poślizg i nie jest to błąd. Na chwilę obecną nie możemy oczekiwać, że zawsze, natychmiast po wylogowaniu od razu status będzie zaktualizowany. 

 

@Anonim, skrypt zamieszczony pod przyciskiem Wyloguj jest tak napisany, że jego uruchomienie zawsze powoduje tę samą akcję, czyli wylogowanie. Jeśli pierwsze kliknięcie nie spowodowało wylogowania, a drugie tak to znaczy, że skrypt działa prawidłowo, a błąd to efekt działania przeglądarki - może to być np. wina dodatku blokującego reklamy, efekt zmiany ustawień przeglądarki, niewystarczające parametry komputera czy zwykłe, minimalne przesunięcie ręką myszki przy klikaniu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Tak czytałem że to trwa kilka minut ale nie godzin czy @PawelW jest teraz zalogowany NO czy nie ?

Bo widzie że jest od kilkunastu ładnych minut 

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie.PNG 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

NO nie pozwala mi się wylogować

Co do czasu zalogowania, nie wiem jak Wy @Anonim, czy @Anonim, ale ja niezależnie od zalogowania lub nie w przeglądarce w kompie stacjonarnym albo laptopie, które od czasu do czasu wyłaczam 😉 , to w telefonie często mam spuszczone w tło, ale chyba jednak aktywne połączenie z NO w przeglądarce Chrome...

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Teraz widzę że jest poprawa bo wylogowałem się bez problem i łapka zmieniła z zielonego na pomarańczowy 1/2 sekund.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

U mnie wylogowanie dziś działa poprawnie, odpukać, nawet jak biała strona wyskoczy to online już nie jestem.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@AnonimCzyli ktoś grzebał w systemie jak jest poprawa. 

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Ja widzę to tak. Skoro piszą tak długi skrypt, to my też mamy prawo do odrobiny prywatności (co za dziwne słowo w necie). Czy zastanawiali się nad spokojnym przeglądaniem z naszej strony? Na IE wyskakuje pop-up z ankietą, to na Chrome się bronię przed taką nachalnością. Jak wyłączę rozszerzenia, to cacy, a jak nie, to be! Czy ja mam tyle zainstalowanych przeglądarek? Kto więc broni prywatności, a kto chce się dorwać do niej? Przykład, gdy była otwarta tylko karta z forum:

przeglądarki.JPG