Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Korzystam z usług innego operatora, jakoś mi NO nie muli, otwiera się.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Artur, co daje wylogowanie pytasz? Ja to traktuję na równi z innymi, bezpiecznymi metodami surfowania po sieci. Dlaczego nie miałbym tutaj? Jak @Anonim wspomniał i @Anonim też, ten problem w różnym działaniu przycisku Wyloguj trochę już trwa i powraca jak bumerang. Jak sięgnę pamięcią wstecz, w fazie tworzenia kilku kont i tuż po ich połączeniu, był inny problem. Bezpieczne logowanie https było tylko na poziomie wchodzenia we wrażliwe dane, ale samo otwarcie konta takiej gwarancji nie dawało. Przycisk wyloguj był przeze mnie wówczas opisywany i to jeszcze wtedy, kiedy nie byłem na forum. Coś tam po czasie poprawiono, więc ja bym potraktował to jako jeden z priorytetów.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Bug jest to wszystko możliwe, nawet użytkownicy Online wyświetlali się nieprawidłowo przez jakiś czas, teraz zamulenia nie ma, ale było wcześniej, ja też mam nie od Orange net, ba cały czas szybki, więc to nie sprawka łącza, Laptop ma 3 OSy i 3 przeglądarki, więc mogę sprawdzić czy coś nie działa, nie żyję w niepewności, komputery składam i Informatyk z wykształcenia to w ciemności nie błądzę, co pomimo XXI wieku zdaża się niektórym.

 

Edit:

@Anonim ciesz się że nie masz problemów z NO 😉

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Anonim  dla mnie są to drobiazgi, zresztą i tak mnie już tu za niedługo nie będzie. Umowa jest rozwiązana to i konto usuną. Ciekaw jestem czy do mnie zadzwonią i zapytają o powód rezygnacji. 

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Artur @Rafał Nie ma możliwości się wylogowania po dłuższym byciu zalogowanym to co pisze @Anonim jest prawda ile można wam to udowadniać Po zostaje tylko nagrać film i pokazać go w sieci.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

Gdy testujemy sami - działa, czyli klikamy Wyloguj, potem wchodzimy na nasz.orange.pl i nie jesteśmy zalogowani, więc to super pomysł i czekamy na Twoje nagranie 🙂
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@ArturI takie wrzucę nie tylko tu  


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

Nie ma problemu, wrzucaj gdzie chcesz, abyśmy tylko i my mogli obejrzeć. Cieszę się, że znajdziesz chwilę, aby to nagrać, dzięki temu jest większa szansa, że dojdziemy do tego w czym jest problem.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

► Wątek o wylogowaniu (w sumie 5 wpisów → do tego miejsca) został przeniesiony z tematu "ósemka" podłożyła się do logowania - Moderator Wiktor ◄

 

Ten Proceder z NO jest trochę niebezpieczny, tak jak brak wylogowania który mnie wczoraj dotknął, widmo online byłem, czyżby nikomu nie zależało na bezpieczeństwie NO.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NO nie pozwala mi się wylogować

Sam portal/forum Nasz Orange nie zawiera żadnych danych osobowych, chyba że ktoś w nicku/profilu/na priv umieszcza tam dane.

Jedyna kwestia bezpieczeństwa pojawia się logując danymi z portalu orange.pl na NO jak i inne serwisy Orange. Póki co portal ma zabezpieczenie przed brutal-force i po 10 próbach blokuje konto na dobę. Jedyny problem jest gdy ktoś korzysta ze współdzielonego komputera lub współdzielenia ciasteczek między przeglądarkami na różnych urządzeniach.