Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Bug jakiś chyba, sprawdzałem na wszystkich przeglądarkach co mam (Mozilla/Opera/Edge), wszystkie w najnowszych wersjach, Windows 8.1 i 10, czyżbym się tak przywiązał do NO.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

@Anonim, u Ciebie chyba już też 🙂

 

irek.JPG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

171 ODPOW. 171

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NO nie pozwala mi się wylogować

Wylogowanie działa. Nie działa jedynie powrót po wylogowaniu ze strony https://nasz.orange.pl/exhhy82953/plugins/custom/orangepolska/orangepolska_saml/dologout/redirect na stronę główną.
To pewnie @PawelW musi naprawić.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Wylogowanie działa, ale po wylogowaniu, nadal online jestem:|

Tak skaczę po przeglądarkach i Windows 8 czy 10, nadal online, bug ewidentny, na dodatek NO mocno zamulone.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

To tylko Orange tam zawsze coś nie działa do końca dobrze. O tym wylogowaniu już było pisane.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Nadal wiszę online, czyściłem wszystko i nic to nie dało, bug jak nic, mogę się tak wylogowywać 100 razy, sesja się nie zamyka, nabiję godzin na NO, może Odznaka jakaś za to będzie.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Mnie też wylogowywało, a byłem online od tego nic nie przybywa. 

na dodatek NO mocno zamulone."  a, co konkretnie zamulone?

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Forum ładuje się jakbym miał Pentium 4 i modem 56k, odpalam TV, niech tam Login wisi Online 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

NO nie pozwala mi się wylogować

Udało mi się wylogować i zalogować bez problemów i wiszącej sesji, natomiast rzeczywiście nie działa powrót na stronę Orange. Dzięki @Anonim za informacje. Zweryfikujemy te problemy, które opisujesz, jednak będziemy potrzebować chwili na to czasu. Jeżeli chodzi o odznaki, tutaj bardziej pytanie kierowałbym do @Artura 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

Cześć Panowie, tak, jak @Piotrekk85 i @Rafał napisali - po kliknięciu Wyloguj następuje wylogowanie, nie ma jednak automatycznego powrotu do strony głównej. To trochę bardziej skomplikowane, aby było, ale zajmiemy się tym, gdy pilniejsze rzeczy skończymy. A może to jest pilne? Jeśli Waszym zdaniem powrót do strony głównej po wylogowaniu jest ważny to opiszcie proszę, dlaczego, a obiecuję, że jeszcze raz przemyślimy priorytety poprawek.

  • Zielony kolor przy profilu może się utrzymywać po wylogowaniu jeszcze przez kilka-kilkanaście minut.
  • Co do odznak to za czas logowania nie ma i na razie nie planujemy 🙂

Chciałbym Was jeszcze zapytać, bo nie jestem pewny - dlaczego się wylogowujecie? Oczywiście to żaden problem i możecie, tylko chciałbym wiedzieć co Wam to daje. Chodzi o bezpieczeństwo Waszych danych? Korzystacie z urządzeń, z których korzystają też inne osoby? Dodam też, że automatycznie po kilku godzinach nieaktywności następuje wylogowanie.

 

 

Co do szybkości działania strony to właśnie zabieramy się za prace na całym portalu, trochę poprawiamy w systemach i może to powodować opóźnienia czy tymczasowe problemy. Planujemy skończyć przed poniedziałkowym porankiem. Przepraszam jeśli przez to gorzej korzysta Wam się z NO. 

Możecie spróbować usunąć ciasteczka i pliki tymczasowe stron w domenie orange.pl i to też powinno pomóc.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Online byłem z godzinę, pomimo wylogowania, zamiast wylogować do strony głównej czysta strona się wyświetla, bug widać się utrzymuje, mi to nie przeszkadza i dam już temu spokój.

 

Edit:

Przez ten Bug i wzrosło mi Oczytanie, może jakaś Oznaka za to Będzie 😄