Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spot o Nasz Orange


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Spot o Nasz Orange - premiera :)

@Anonim

avek może i nie, ale nick się pojawia 🙂

 

@Artur, fajny spot 🙂 Będzie jakieś promowanie serwisu (na Facebooku, YT?)


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Spot o Nasz Orange - premiera :)

Dzisiaj pojawił się wpis na Twitterze 🙂
https://twitter.com/Orange_Polska/status/805834135675801600
https://twitter.com/RzecznikOrange/status...

Ten typ filmu trochę nie pasuje do Facebooka, więc jeszcze zobaczymy czy na Fb też będzie.

Za to planujemy w ciągu 1-2 mies. pojawiać się w różnych serwisach z bannerami zachęcającymi do odwiedzenia Nasz Orange 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Spot o Nasz Orange - premiera :)

Filmik oczywiście bardzo sympatyczny 🙂

@Artur, skoro filmik nie pasuje na Facebooka, to może by zrobić coś specjalnie pod niego? 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Spot o Nasz Orange - premiera :)

Sorry, @4Kazelot, w ostatnich dniach testowałem zmiany w ustawieniach i nie dostawałem powiadomień, przez co przegapiłem ten komentarz. Dziękujemy za dobre słowo! Rozważaliśmy zmajstrowanie czegoś fajnego na Fb, może niekoniecznie typowego filmu, a raczej jakiejś interaktywnej animacji, ale mamy ograniczony budżet i wolelibyśmy spożytkować go na jakieś bonusy dla najbardziej zaangażowanych tutaj osób. Tylko ciii...! 😉

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Spot o Nasz Orange

No, no, spot niczego sobie. Wielkie brawo, bo warto promować tę jakże zaangażowaną i zawsze pomocną społeczność entuzjastów Orange. 🙂 Daliście radę, spot kapitalny!

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Spot o Nasz Orange

Spot o Was, więc musiał taki być 🙂 A ja się cieszę, że wróciłeś i nawet nadrabiasz zaległości tutaj ;)))

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Spot o Nasz Orange

Jak być fanem Orange to wielkim, jak wracać do Nasz Orange to naprawdę! 😄 Dopiero rozkręcam się. 😉