Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)

Co prawda jesteśmy na początku kwietnia, więc może ktoś przebije Ekspertów AMA 🙂 bo pewnie nieprędko, o ile w ogóle, powrócą na forum w tej roli 😉 żeby "zaliczyć rozwiązania"; ale Darek_MO zebrał ich całkiem pokaźną liczbę.

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)

@Misiek62 wszystko możliwe, przed Świętami da się ten wynik, rozwiązań przebić, ale trzeba by siedzieć na NO, cały dzień 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)

@Anonim _challange_ ? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)

@Bartłomiej musiał bym w domu nic nie robić, niestety, nie podejmę się wyzwania 😉

Zresztą na co mi 30 rozwiązań, przykładowo, jak stosownego poziomu, nie zaliczę, bo braknie wymaganych punktów.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)

Ja tylko zacytuję z działu dla Herosów:

 


@Aśka_M napisał(-a)

@Piotrekk85 Ekspertów AMA usuniemy z rankingu rozwiązań - potrzebujemy tylko na to chwilę czasu Emotikon: Szczęśliwy


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)

Gdyby człowiek był młodszy.... Jeszcze wiele miesięcy temu 🤣 to może wyzwanie można podjąć.
Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)


@Piotrekk85napisał(-a)
Gdyby człowiek był młodszy.... Jeszcze wiele miesięcy temu 🤣 to może wyzwanie można podjąć.

👴 a co ja mam napisać 🤣

Może ktoś inny podejmie wyzwanie 😀

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)


@Wojciechnapisał(-a)

Ja tylko zacytuję z działu dla Herosów:

 


@Aśka_Mnapisał(-a)

@Piotrekk85Ekspertów AMA usuniemy z rankingu rozwiązań - potrzebujemy tylko na to chwilę czasu Emotikon: Szczęśliwy


 


To ja mam pytanie @Wojciech . Gdzie ten wpis, że ja go dopiero muszę wyłuskiwać w natłoku tematów. Czy dział specjalny nie wymaga dopracowania w postaci powiadomień dla wszystkich H? Nie jest to chyba celowe działanie, wymagające ode mnie przekopania się przez cały materiał od poprzedniego logowania, nim dodam dostępne opcje? W powiadomieniach cisza.

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)

@Anonim  powiadomienia na NO, żyją własnym życiem, ty wymagasz by ze "Specjalnego" działu, szły lepiej niż na forum 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązania miesiąca kwietnia 2019 ;)

Jasne, że tak @Anonim . Albo się jest "ambasadorem" Emotikon: Mrugający, albo się go traktuje jak wszystkich, czyli równo. Dyplomacja, to umiejętność  posługiwania się "szyfrowanymi kanałami" Emotikon: Język