Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ranga

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Zastanawia mnie jeden fakt.... Jakiś czas temu gdy byłem zalogowany miałem rangę Pasjonat
Natomiast teraz komentator. To tak jakby ktoś mnie zdegradował, pytanie za co?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Oczywiście że możesz tak temat zakończyć, jest małe ale, ten post musi być rozwiązaniem problemu, chyba rozumiesz to bo inaczej bez sensu taka opcja, autorzy tematów nabili by punktów za rozwiązania w mig, bez wysiłku i cały system punktacji byłby bez sensu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

27 ODPOW. 27
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Jedno rozwiązanie problemu, coś sam sobie dał, ubyło, dlatego nastąpiła degradacja Rangi na Forum.

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Nie rozumiem, z tego co czytałem to autor posta może zakończyć tak post
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Oczywiście że możesz tak temat zakończyć, jest małe ale, ten post musi być rozwiązaniem problemu, chyba rozumiesz to bo inaczej bez sensu taka opcja, autorzy tematów nabili by punktów za rozwiązania w mig, bez wysiłku i cały system punktacji byłby bez sensu.

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Masz rację ale skoro jest napisane to co potwierdziło mi się w tym co wyczytałem to bez sensu dalej trzymać taki post. Ale ok, nie wiedziałem więc będę miał to na uwadze
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Ten post zostawię otwarty żeby nie było, choć odpowiedz już znam
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

@Anonim, co do zasady, to możesz sobie przyznawać rozwiązanie, ale jest to pod szczególnym nadzorem moderatorów. Mogą zdjąć, bądź zostawić, więc po co komplikować sobie życie? Pokora, to cnota, która zaowocujeEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ranga

Na tej społeczności rzadko usuwany czy zamykamy wątki/tematy. Zawsze ktoś po czasie może chcieć się dopisać. A przy zamkniętym wątku nie widać guzika odpowiedz czy info o zamkniętości.

Dążymy jednak aby zaznaczyć rozwiązania - wtedy jeśli ktoś inny będzie miał takie same pytanie, łatwiej znajdzie odpowiedź.
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Wypada dodać że w temacie Rejestracja/dane osobowe vdsl2@ dał rozwiązanie prawidłowe (Jedynie można zmienić adres e-mail i numer telefonu ze strony Mój Orange pozostałe rzeczy tylko salon i BOK), wypada go zaznaczyć, nie siebie bo to bez sensu, to coś zaznaczył nie rozwiązuje problemu i zamyka tematu zarazem. Bonus za rejestracje karty też vdsl2@ dał rozwiązanie, ups to tam rozwiązanie ci zdjęto.

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

@Anonim, takie coś jest do ogarnięcia w opcji posta: Zgłoś. Moderatorzy pochylają się nad zgłoszeniem.