Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 36, Guru *
  • 3749
  • 5364
  • 136

Posty użytkownika

[ Edytowane ]
Tak sobie, jak zwykle z nieograniczonej ciekawości, chciałem przeczytać posty nowego użytkownika (polusia) więc kliknąłem login... pod którym widać liczbę 2 a tu niespodzianka, można zapoznać się tylko z jednym postem.
Screenshot_20180206-110108.png

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Konto usunięte
Nie dotyczy

Posty użytkownika

[ Edytowane ]

@Misiek62Też to samo widzie to wygląda jakby coś zostało napisane ale było cofnij. 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3749
  • 5364
  • 136

Posty użytkownika

@Konto usunięte cofnij? Ewentualnie rozumiałbym gdyby moderator ukrył...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Posty użytkownika

@Misiek62Tego nie wiem co się dzieje pozostaje wywołać kogoś zespołu ? 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3749
  • 5364
  • 136

Posty użytkownika

Myślę, że wystarczy oznaczenie jako błąd.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 720
  • 1534
  • 34

Posty użytkownika

@Misiek62, @Konto usunięte Zespół czyta, tylko nie zbiera od razu głos, bo najpierw sprawdza. Faktycznie coś tu się nie zgada, sprawa trafia do dokładnej analizy. Szczęśliwy robot

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |