Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problematyczne powiadomienia


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problematyczne powiadomienia

@Piotrekale, żeby nie było za różowo 😉 zaczepię Ciebie - nie mam powiadomień, że dzieje się dyskusja w tym wątku... a powinienem z co najmniej dwóch przyczyn: po pierwsze wypowiadałem się w nim, choćby z tej prostej konsekwencji, że jestem autorem tematu, po drugie - to ostatnie 🙂

 

dowód rzeczowy:

 

brak.PNG

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

Problematyczne powiadomienia

@Piotrek, no to dorzucę najświeższe powiadomienia z przed 5-iu godzin pomiędzy, a było wcześniej na ten post od @Anonim powiadomienie, które po kolei zresztą czytałem.

pow.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problematyczne powiadomienia

A macie wątki w obserwowanych?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Problematyczne powiadomienia

@Misiek62, bardzo lubię te Twoje "zaczepki" 🙂

Powiadomienia są na naszej liście do zmiany. Plan jest taki by przebudować je całkowicie, jednak na dziś nie potrafię określić nawet przybliżonego terminu. Jest to na bardzo wczesnym etapie i jak będzie już coś co możemy pokazać to damy znać i popracujemy nad tym wspólnie 🙂

@Anonim dziękuję za kolejne przykłady.

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problematyczne powiadomienia


Piotrekk85 napisał(-a):
A macie wątki w obserwowanych?

@Piotrekk85  raczej nie odznaczam "obserwowania" tematów, a już na 100% takich, które założyłem..

Anonim

Nie dotyczy

Problematyczne powiadomienia


Piotrekk85 napisał(-a):
A macie wątki w obserwowanych?

@Piotrekk85, jest jakaś niespójność w działaniu opcji temat oraz w opcjach tematu. Pogaduchy mam w obserwowanych i tylko przyklejony nie był temat. Natomiast ten temat dopiero przykleiłem i dodałem do obserwowanych. Natomiast opcje posta działają, moim zdaniem, niezbyt. Każdy post ma Obserwuj i trzeba każdego oddzielnie dodać. O to Ci chodzi?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problematyczne powiadomienia

Tak. O to mi chodziło.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Problematyczne powiadomienia

Ej, @Piotrekk85 , @Anonim  obserwowanie posta? to chyba przesada. W profilu jest zakładka "Obserowowane tematy". Jeśli dobrze widzę, to można wybrane, albo wszystkie usunąć z wykazu. Ale skoro temat jest na wykazie, to każda publikacja winna powodować powiadomienie użytkownika.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problematyczne powiadomienia

Tu mamy i przy poście i temacie. Plus opcje w ustawieniach. Łatwo się tym bawić, później źle działa. Tak samo jak przypięcie tematu czasem to zaburza. Właściwie najpierw należałoby ustalić "co autor NO miał na myśli" a potem szukać błędów.

Anonim

Nie dotyczy

Problematyczne powiadomienia

@Adept, sęk w tym, że w profilu Moje ustawienia są mocno rozbudowane i np. Powiadomienia Obserwowane tematy mają aż 57 stron. Moje zakładki mogą tę liczbę pewnie (tego nie wiem) "rozbudować" bardziej, albo możesz się pozbawić tej przyjemności, usuwając wszystkie. Z kolei, włączenie powiadomień na mail obarczone jest mnogością wiadomości i wyłączanie tematów z 57 stron jest zabawą w kotka i myszkę. Opcje tematu i opcje posta, to taka niejednoznaczna sugestia, co do zasady otrzymywania powiadomień. Już to jest po części omawiane w tym pomyśle, chociaż dotyczy innej kwestii. Drugi pomysł dotyka istoty zagadnienia. To Ustawienia i preferencje użytkownika, ale brak zainteresowania sprawia, że w gąszczu problemów z kontami użytkowników, tematy umrą śmiercią naturalną. Nie rozwijam moich spostrzeżeń, bo nie warto się trudzić.

Jak jesteś cierpliwy to przetestuj na swoim profilu. Im więcej mechanizmów powiadomień, tym większe problemy Emotikon: Smutny

Moje zakładki.JPGpow-obs tem.JPG