Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

@Wiktor   spoko pozdrowienia dla  pracowników  Orange 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

U mnie mnie od kilku godzin czasami muli, OFnK.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

@Wiktor , jak to wychwycić? Filmik musiałby być gotowy do odpalenia, to byś widział, jak się kręci kółeczko...znaczy ładowanie. U mnie to loteria...ładnie idzie i nagle pach!...muli. A przecież Wy macie też inne obowiązki i u mnie refleks zawodzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

Wystarczy sobie otworzyć "konsolę developera" w przeglądarce i zobaczyć ile nowych śmieci mamy względem tego co było jeszcze kilka miesięcy. Nie wiem po co czasami ładują się kilkukrotnie niektóre style. Też niektóre skrypty analitycznie (te same) bywają ładowane kilka razy....... Czekamy na zmiany.
Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

@Piotrekk85 , mnie osobiście nie obchodzą "śmieci". Ma być czysto i przejrzyście. Nie muszę się znać na czymś, co głowę niepotrzebnie zaśmieca, ale jakby @Wiktor  chciał wiedzieć, to ładowanie do tworzenia najnowszego posta z komunikatami (liczyłem) to 24 razy w lewo na szaro i cztery razy w prawo na niebiesko. Sprawdzałem wcześniejsze i rach, ciach! Załadowane i jest podgląd!


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

@Piotrekk85, masz rację. Na pewno problemem są niepotrzebne skrypty, których używamy od początku istnienia forum. I one zostaną wyrzucone/uporządkowane/etc., gdy zacznie się na dobre grzebanie w bebechach.

 

Ale te komunikaty, które od ponad tygodnia pojawiają się u użytkowników, zwłaszcza wieczorami, to jeszcze coś innego. Tego dawno i u tak sporej ilości użytkowników jeszcze nie mieliśmy. Nie jest to jakoś nagminne, ale z pewnością zauważalne i upie... uprzykrzające życie Emotikon: Język

 

Zgłosiliśmy już to do włodarzy serwerów Szczęśliwy robot.

 

Przewidują lekki restarcik Mrugający mężczyzna jeszcze przed południem. Wtedy przez kilka minut forum może być niedysponowane.

Dziękujemy wszystkim, którzy zwrócili nam na to uwagę 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

No i jesteśmy już "po"... Po restarcie 🙂

Powinno być już OK, i to również z powiadomieniami Kot pokazuje język.

Oczywiście gdyby podobne symptomy czy cosik podobnego nadal występowało - dajcie nam o tym tutaj znaka 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

Dziś to od rana to NO na jakiś sterydach 😉 jak już dawno tak szybko nie śmigało.
Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

@Wiktor , mnie się wydaje, że zbyt mała liczba online. A tak wogóle, to już będzie tak "kolorowo" nawet w dzień? Przejście z appki jest z dziennego widoku.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem ze stabilnością NO - długie wczytywanie

No... Zobaczymy jak to będzie wyglądało wieczorkiem przy trochę większej liczbie online 🙂