Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z logowaniem

Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem

Zaskoczyło mnie logowanie do NO komunikatem i po zamknięciu przeglądarki ponowiłem próbę. Czary-mary i bez wpisywania loginu oraz hasła, "wylądowałem" na forum. 

2018-05-06.png

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem

Już o takim błędzie wspominałem wielokrotnie jakiś rok temu tylko on pojawiał się podczas odpowiedzi jako nie zalogowany.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem

@Anonim, to było dawno i @Artur we własnej osobie kazał zakładać nowe tematy z błędami. Ten dotyczy dzisiejszego logowania.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem

@AnonimTo wiem ze było dawno właśnie Ci odpowiedziałem tak jak napisałem wyżej ?

@Piotrekk85Już kiedyś pokazywałem nagrany film z tym problemem.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z logowaniem

A jesteś w stanie ten błąd powtórzyć? Czy mógłbyś wypunktować co po kolei robiłeś? Ponadto na zdjęciu widać że masz wiele wtyczek, mógłbyś je wymienić?
Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem

@Piotrekk85, dwa opisane kroki i nic poza tym.Logowanie-błąd,zamknięcie przeglądarki i wskoczenie w adres forum bez żadnego wpisywania danych, i jestem obecny.

rozszerzenia.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem

Dzisiaj "doszedł" jeszcze jeden problem, ale tym razem z wylogowaniem. Nie na tradycyjnie obsługiwanym PC, lecz na smartfonie, daleko od kompa. Żeby się zbytnio nie wydłużał czas na oczekiwanie, bawiłem się na koncie MO, z którego przeszedłem na forum. Ciekawe, że i na telefonie opcja Wyloguj z forum nie zadziałała za pierwszym razem, tylko za drugim? Nie było synchronizacji żadnych z PC. Może ktoś, coś w temacie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z logowaniem

Na moje "oko" oba problemy związane są z pewnym "problemem" na styku NO a portal orange.pl (i pewien mechanizm autoryzacji).
Anonim

Nie dotyczy

Problem z logowaniem

No raczej. Te przyciski, to w dalszym ciągu czarna magia. Trochę to przetestowałem i coś mi to przypomina zaszłości z przeszłości.