Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Artur szkoda ze nie bedzie kolegi @Misiek62


@Anonim  to miłe, że będzie Tobie mnie brakowało na zlocie... ale mam poważne rodzinne zobowiązania... Artur zna szczegóły i wykazał zrozumienie, że nie mogę inaczej.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Misiek62, czyli jednym słowem "lipa" z wcześniejszej integracji "po drodze"? Szkoda. No cóż, nie jesteś jedynym u którego rodzina jest na pierwszym miejscu. Pomimo obłożonego marca, udało mi się (a raczej Arturowi) trafić u mnie na luźny weekend 🙂 Będziemy Cię na bierząco informować o "osągnięciach" podczas spotkania, a najbardziej podczas punktu wieczornego 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Misiek62a może zabierz żonę ze sobą?? @Artur co Ty na to??


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62a może zabierz żonę ze sobą?? @Artur co Ty na to??


@Anonim  a TY wybierasz się ze Swoją?

 

Bardziej serio... nie mogę, nie możemy wyrwać się z domu na ten termin.

Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Gdyby była tylko tak możliwość to najprawdopodobniej tak 🙂 MOże moja Ukochana poznałaby pracę w Orange od środka i polubiła moje hobby 🙂 Może za jakiś czas byłaby ma...a_ck 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Anonim: wątek pracy w Orange lub dla Orange to insza inszość 😛
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
@pablo_ck: wątek pracy w Orange lub dla Orange to insza inszość 😛

@Anonim, cyrograf podpisałeś, toteż @m..._ck skazana jest na bycie pomarańczową i wspierającą podporą dla CiebieEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Artur, jako że termin i wstępny zarys zlotu mamy omówiony, kiedy możemy spodziewać się szczegółów dotyczących planu spotkania, miejsca zbiórki, opisu rzeczy które trzeba zabrać, namiarów na ewentualne miejsca parkingowe itd? 🙂 Jakoś nam temat utknął w miejscu (chodzi mi o forum, bo u Was pewnie w trakcie gorączkowych przygotowań) 😉 Dwa tygodnie z hakiem, mogą wydawać się sporym kawałkiem czasu, ale wiemy ze to tylko pozory 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

2 tygodnie do bardzo mało czasu i zdajemy sobie z tego sprawę 🙂 Po naszej stronie organizuje zlot @Natalia, ale cierpliwości, wszystkie informacje dostaniecie. Jeśli z jakichś strategicznych przyczyn potrzebujecie jakiejś informacji już teraz to dajcie znać, postaramy się szybciej ustalić.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 6
  • 100
  • 2

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Informacyjnie dla wszystkich uczestników, wstępna agenda spotkania powinna być gotowa do końca tego tygodnia 🙂

gdyby jednak coś uległo zmienie, będę informowała 🙂

 

ps.

chyba nie muszę wspominac, że cały Zespół Nasz Orange bardzo się cieszy, że w końcu poznamy Was osobiście 😉